Modern Ev Dekorasyonu Tüyoları

Modern evler için modern iç dekorasyon uygulamaları yapmak isteyenleri buraya alalım. Evimi Tasarla ekibinin online iç mimarlık ekibi, modern yaşam alanları oluşturmanız için sizlere yenilikçi ve kolay fikirler veriyor. Modern iç dekorasyon son dönemlerin trendlerinden biri. Zamansız, ferah, minimal, nezih bir alana adım atmak isteyenler, çözümü çağdaş dekorasyonda buluyor. Göz yormayan, konforlu fakat bir o kadar da estetik dekorasyon hazırlamaya dair birkaç tüyo işinizi kolaylaştıracaktır. İç mimarlarımızın dekorasyon önerilerini birlikte inceleyelim.

Antre dekorasyonu modern alanların başlangıcı, ihmal etmeyin

Modern iç dekorasyon uygularken sadece odaları hedef almak eksiklik hissi yaratır. Bu yüzden daima evin ya da iş yerinin giriş bölümünden başlanılmalıdır. Antrenizde küçük aydınlatma sistemleri, renkli zemin döşemesi, birkaç modern tablo ya da ayna ile hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Kapı tasarımlarınızı elden geçirin

online iç mimarlık nasıl çalışır

İç mimari uygulamaları arasında trend olan kapı tasarımları, evin genel havasını değiştirmede çok başarılı bir hamledir. Daha modern ve işlevsel bir ev dekorasyonu için kapılarınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Sürgülü kapılar dekorasyonu değiştiren, evin daha fonksiyonel olmasını sağlayan yeniliklerden biri. Renk olarak ise açık tonlar önerilir. Modern dekorasyon konseptinde kapı ve pencere renginin açık olması genel havayı olumlu etkiler.

Modern yaşamın rahatlığını koruyun

Modern ev dekorasyonu konfordan ödün vermek anlamına gelmez. Online iç mimarlık örneklerini incelediğinizde renklerin, eşya seçimlerinin ötesinde dekorasyonun rahatlığı vurguladığını görebilirsiniz. Bu yüzden evinizde modern iç dekorasyon oluştururken konforlu mobilyalar tercih edin.

Kontrast renklerin ahengini kullanın

Online iç mimarlık, renklerin her şeyin üstünde olduğuna inanır. Renk ahengiyle istenilen sonuca ulaşmanın mümkün olduğunu gösteren şahane projeler var. Kontrast renkler yani zıtlık her zaman işe yarar. Koyu duvarlara açık renk mobilyalar, açık duvarlara dengeleyici tonlarda koyu renkler kullanabilirsiniz. Küçük, dar, karanlık alanlarda koyu renkleri mümkün mertebe kullanmayın ya da aydınlatma ve mobilya gibi diğer eşya seçimlerinde açık renkler kullanarak renk dengesi oluşturun.

Ahşap ve metal uyumundan yararlanın

vr 360 ile iç mimarlık

Göz alıcı ve modern iç dekorasyonda ahşap malzemenin metal malzemeyle olan uyumu dikkat çekici bir popülariteye sahip. Yatak odası, oturma odası ve salon dekorasyonu yaparken bu ikilinin uyumundan yararlanabilirsiniz. Öte yandan mutfak ve banyo gibi ortak alanların dekorasyonunda da metal – ahşap dengesini kurabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?