Pantone 2023 yılının rengini açıkladı

Her yıl renk trendini belirleyen Pantone Renk Enstitüsü, 2023’ün rengini seçti! Tasarımcıların merakla beklediği 2023 Pantone rengi Viva Magenta oldu. Viva Magenta kökleri kırmızı aileden gelen güçlü bir renk. Oldukça iddialı, enerjik ve eğlenceli!

pantone viva magenta

Viva Magenta

Gelin, Pantone bu senenin rengini nasıl tanımlamış beraber bakalım…

online iç mimarlık nasıl çalışır

 “Bu yılın rengi güçlü ve güçlendirici. Viva Magenta, yaşam için aynı şevke ve asi ruha sahip herkesi memnuniyetle karşılıyor. Cesur, espri dolu ve her şeyi kapsayan bir renk” 

Leatrice Eiseman, Pantone Renk Enstitüsü Direktörü

Pantone yılın rengi, tasarımın her alanında olduğu gibi iç mimari ve dekorasyonda da etkili bir biçimde öne çıkıyor. Dekorasyonda renk paletleri ve bunun etkisinde yılın dekorasyon trendleri belirlenirken, yılın rengi tasarımcıları yakından ilgilendiriyor.

Dekorasyonda trendler bu yıl nasıl mı olacak?

vr 360 ile iç mimarlık

Pantone yılın renginin dekorasyona etkileri nasıl olacak? Viva Magenta trendini evlerimize nasıl yansıtabiliriz? İşte bu konularda size ilham olacağını düşündüğümüz bir görsel seçki hazırladık. Keyifle incelemeniz ve evinizin tasarımında trendleri yakalamanız dileğiyle…

viva magenta renkli duvar önünde pudra berjer
viva magenta renkli bir koltuk

Evinizin tasarımını 2023 trendlerine uygun yeni bir dekorasyon ile yenilemek istiyorsanız, bu işi bir profesyonele bırakın. Evinizden çıkmaya gerek kalmadan mimarınızla iletişim kurabileceğiniz bir iç mimari tasarım süreci olduğunu söylesek? Online iç mimarlık dünyasını siz de hemen keşfedin!

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?