Mutfak Dekorasyonu

13.900,00 ₺ 9.730,00 ₺

Mutfağını tasarlatmak isteyenler içindir. Mutfak yerleşim planı, dolapların ergonomik tasarımı, tüm malzemelerin ve ürünlerin detaylı seçimi konusunda destek verilir.  Dolap imalat çizimlerinin yanında gerektiğinde sıhhi ve elektrik tesisat noktaları projeleri de hazırlanır. Proje tarzına özel ve bütçene uygun olarak tasarlanır. Süreç online olarak gerçekleşir.  Bu tasarım paketinin VR360 özelliği ile mutfakta sanal gerçeklik ortamında dolaşılıp, malzeme ve renk değişiklikleri deneyimlenebilir.


Bu dekorasyon paketini sevdiklerine hediye edebilirsin!

ÖNCESİ - SONRASI

before
After

  %100 SANA ÖZEL

Tasarımcın senin hayallerindeki mekanı tasarlayacak.

  GÜVENLİ ÖDEME

3D Secure güvencesi, taksitli ödeme imkanı.

  REVİZYON HAKKI

İçine sinmeyen bir şey olursa bir revizyon hakkı.

VR360 DENEYİMİ

ÖRNEK PROJE

PAKET İÇERİĞİ

Ayrıntılı bilgi için görsellerin üstüne tıklayınız.
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı

SÜREÇ

 İç mimarlık hizmeti online olarak her yerde yanınızda. Evde, işte, tatilde... Online İç Mimarlık, mimarınız ile online iletişim halinde olacağınız ve değerli zamanınızı verimli kullanacağınız bir süreçtir. Nasıl mı?
 Size uygun tasarım paketini seçip siparişinizi verdikten sonra proje ile ilgili fotoğraf, eskiz gibi bilgileri bize ileteceğiniz Proje Formunu dolduracaksınız. Bu aşamada çözeceğiniz Stil Asistanı sizin tarzınızı bulacak ve tarzınızı ve nelerden hoşlandığınızı anlamamıza yardımcı olacak.
 Sizinle iletişime geçerek birlikte belirlediğimiz tarihte tasarımcınızla online bir toplantıda projenin detaylarını görüşme fırsatınız olacak.
Online toplantıda tasarımdan beklentileriniz ve hayalleriniz, tarzınız, mekanın işlevselliği, bütçeniz gibi detaylarla sizi daha iyi tanıyacak ve anlayacağız. Size özel ve beğeneceğiniz bir proje olması için bu adımı önemsiyoruz.
 Odanız için yerleşim alternatifleri hazırlayarak fikrinizi alacağız ve içinize sinen yerleşim planı ile ilerleyeceğiz. - Yerleşim planında netleşen mobilya ölçüleri ve geometrileri ile bütçenize ve tarzınıza uygun ürün seçimleri yapacağız.
 Alternatif ürün seçimlerimiz üzerinden konuşacağımız bir online toplantı daha gerçekleştireceğiz.
 Uyumunu netleştireceğimiz ürünler ile projenin sunum aşamasına geçeceğiz

PAKET KARŞILAŞTIRMA

Paket Adı/İçeriği
Esinlenme Panosu
Alternatifli Yerleşim Planı
Alışveriş Listesi
Proje için Mimarla İletişim
Renk ve Doku Seçimi
Aksesuar Seçimi
Mobilya Seçimi
Özel Mobilya Tasarımı
3D Görsel
VR360
Revizyon Hakkı
Tüm Tabloyu Gör

YORUMLAR

Vildan T., Muğla

Muftak çalışmalarınızı inceledim ve dolaplar için yaptığınız kolajları çok beğendim ellerinize sağlık. Hayalimdeki mutfağa kavuştum çok teşekkür ederim.

Tülay Ö.S., İzmir

Değerli Evimi Tasarla ekibi, öncelikle sunduğunuz profesyonel alternatifler ve imkan sağladığınız zevkli süreç için gerçekten çok teşekkür ederim. Beni bu derece şımartabileceğinizi inanın hiç düşünmemiştim. Sevgiler

Aslı B., Ankara

Ürettiğiniz mutfak yerleşim alternatiflere bayıldım, hepsi yaşam tarzıma çok uygun. Bana keyifli bir mutfak kullanımı sağladığınız için size çok teşekkür ediyorum.