Nasıl Çalışır?

Tarzını nasıl anlayacağız?

Proje süreci nasıl?

Senden ne bekliyoruz?

Hepsinin cevabını görmek için aşağı kaydır!

Tarzını belirle.
Tarzını belirle.
Tarzını belirle.
Tarzını belirle.

Tasarım Paketini Seç

Her mekana özel ve farklı bütçelere uygun hazırlanan tasarım paketlerinden senin için uygun olanı seç. Tasarım Paketleri’nin açıklama sayfalarında içeriklerini ve örnek proje görsellerini bulabilirsin. Tasarım paketini seçtikten sonra siparişini verip proje sürecini başlatabilirsin.

Tasarım Paketleri
Tarzını belirle.
Tarzını belirle.
Tarzını belirle.
Tarzını belirle.

Stil Asistanı ile tarzını belirle

Stil asistanı dekorasyon tarzını keşfetmene yardımcı olacak. Üstelik Stil Asistanı’nı sipariş vermeden deneyimleyebilir, dilersen de arkadaşınla paylaşabilirsin.

Stil Asistanını Başlat
Proje formunu doldur.

Proje Formunu Doldur

Tarzını öğrendikten sonra seni daha iyi tanıyabilmemiz ve mekanını anlayabilmemiz için bu formu doldurman gerekiyor. Tasarımcılarımız tarafından özenle incelenecek olan bu form projenin başlangıç noktasıdır.

Soruları Cevapla

Seni, yaşam senaryonu ve beğenilerini daha iyi anlayabilmemiz için birkaç sorumuz var. Bu soruları cevaplaman bizim için çok önemli.

Çiz

Gözün korkmasın! Mükemmel çizgiler veya hatasız oranlar zorunlu değil… Odana kuş bakışı baktığını düşün ve duvarları boş bir kâğıda tıpkı gösterildiği gibi çiz. Pencere ve kapı gibi yerleri boş bırak ve yerlerini çizimdeki gibi belirt. Kapıların açılış yönünü de çizimde gördüğün gibi göster. Mekânda sabit mobilya varsa çizimdeki gibi belirt.

Ölç

Önce odanın uzunluğunu ve genişliğini ölç. Sonra duvarları tek tek ölç ve yaz. Girinti ve çıkıntıları da ayrıca ölçersen iyi olur. Duvarlardaki her bölüntüyü ölçüp yazdıktan sonra; tüm duvarın boyunu en başından en sonuna dek tek seferde ölç, bu da az önce yaptığın işlemin sağlaması olacaktır. Son olarak bu işlemleri tüm duvarlar için uygula.

Fotoğrafla

Odanın her köşesine ayrı ayrı geçip tam çaprazlama odanın ortasına doğru fotoğrafını çek. Köşeler bitince bir duvarın tam ortasına geç ve oradan tam karşı duvara bakarak fotoğraf çek. Bunu her duvar için tekrarla. Fotoğraf ne kadar çok olursa ve ne kadar geniş açıdan çekebilirsen o kadar iyi.

Tasarımcınla tanış.

Tasarımcınla Tanış

EvimiTasarla süpervizorleri projenle ilgilenecek tasarım ekibini belirledikten sonra iç mimarın seninle iletişime geçecek.

Tasarım sürecini deneyimle.

Tasarım Sürecini Deneyimle

İç mimarın senin yaşam senaryona uygun yerleşim planını belirler. Bu plana ve senin tarzına uygun ürünleri önerir ve seninle paylaşır. Yapılan toplantılar sonucunda ürünler tespit edilir ve proje sunumunun hazırlanmasına başlanır.

Projeni teslim al.
Projeni teslim al.

Projeni Teslim Al

Proje sunumu tamamlanınca dijital olarak sunulur. Proje sonunda istediğini bulamadıysan bir revizyon hakkın bulunmakta.

Projeni teslim al.

Keyifle Alışveriş Yap

Tasarımımızda yer verdiğimiz mobilya ve aksesuarları satın alarak evinin dekorasyonunu tamamla.

Tasarım Paketlerine Git

Youtube Video