Dekorasyonda Trend Alarmı: Kiremit Rengi Stil

Turuncu ve kiremit rengi gibi canlı renkler, ev dekorasyonuna hem modern bir hava kazandırıyor hem yaşam enerjisini yükseltiyor. Enerjisi yüksek bir renk olan kiremit rengi, ev dekorasyonu için ideal bir renk tercihi olabiliyor. Kiremit rengi dekorasyon ana parçalarda ya da detaylarda usulca kullanıldığında istenilen canlı ve ahenkli görüntü sağlanabiliyor. Online iç mimarlık ekibimizin kiremit rengi tasarım önerilerinde birçok uyumlu renk bulunuyor. Sadece kilim ve halı tercihinde kiremit rengini kullanmak bile yeterli olabiliyor bazen. O halde gelin, bu canlı rengin ev dekorasyonunda nasıl uygulanabileceğine bakalım.

Kiremit rengi & gri salon dekorasyonu

online iç mimarlık nasıl çalışır

Kiremit renginin tamamlayıcısı olarak gördüğümüz antrasit tonlar, salon dekorasyonu için istenilen sıcak, samimi, modern ve canlı görünümü kazandırıyor. Kiremit – turuncu tonlarında bir koltuk ile gri renk berjer ya da belki düz bir halı kullanabilirsiniz. Gri bin bir tona sahip çok katmanlı bir renk, kiremitle uyumlu tonu yakaladığınızda farklı eşyalarda, aksesuarlarda meç edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunda mavi & kiremit uyumu

Yatak odanızda nasıl bir renk dengesi kurmak istediğinizi iyi belirlemelisiniz. Seçtiğiniz rengi tamamlayacak bir renk daha tercih etmeniz dekorasyonu yumuşatacak, zenginlik verecektir. Kiremit rengi – turuncu tonlarına indigo mavisi yumuşak bir uyum sağlıyor. Online iç mimarlık ekibimiz, yatak odası dekorasyonu için nevresim ve aksesuar odağında bir turuncu – mavi öneriyor. Ahşap mobilyayla da uyum sağlayacak olan bu iki renk, ferah ve canlı bir stil yaratmanıza yardımcı olur.

vr 360 ile iç mimarlık

Gri tasarıma kiremit rengi ve yeşil desteği

Online iç mimarlık ekibimiz, dekorasyon fikirleri kapsamında üç rengin şahane uyumuna dikkat çekiyor. Oturma gruplarında zamansız ve şık olduğu için sıklıkla tercih edilen gri, yeşil ve kiremit rengi ile istenilen canlılığa ulaşıyor. Gri koltukları yeşil ve kiremit – turuncu tonlarında kırlentlerle ya da şallarla destekleyerek her zaman sade, her zaman canlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Spesifik olarak beğendiğiniz ve evinize uygulamak istediğiniz renkler olduğunda nasıl bir tasarım yaratacağınızdan emin değil ya da profesyonel sonuç almak istiyorsanız, online ev dekorasyonu hizmeti veren Evimi Tasarla ekibi ile tanışabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?