3 Adımda Tropikal Dekorasyon

Şehrin göbeğinde, modern yaşamın ortasında evinizde tropikal iklim sıcaklığını hissetmek istiyorsanız sadece 3 adımda tropikal ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu fikirleri için yenilik arayanlara, boğucu atmosferden kurtulup daha ferah ve samimi bir yaşam alanına kavuşmak isteyenlere ihtiyaç duydukları değişikliği sunacak olan tropikal stil, en ekonomik yöntemlerle uygulanabiliyor. Tropikal iklimin yüksek enerjisi, doğallığı ve huzurlu atmosferini online iç mimarlık ekibimizin basit önerileriyle kısa sürede yakalayabilirsiniz. Bu konuda yapabileceklerinizi 3 adımda toparladık. İşte önerilerimiz.

Tropikal atmosferi hissettirecek duvar kağıtları

Modern duvar tasarımı sade renklerden oluşuyor. Özellikle gri tonları son dönemlerin popüler duvar renklerinden biri sayılıyor. Ancak tropikal iklimde düz ya da keskin bir duvar tasarımından hoşlanılmıyor. Duvarlarınız için tropikal iklimi hatırlatacak enerjik duvar kağıdı modelleri tercih edebilirsiniz. Yeşilin tonlarında sade kağıtlar ya da yağmur ormanlarında geziyormuş hissini verecek canlılıkta duvar kâğıdı tasarımlarını kullanabilirsiniz. Her duvarınızı değil ama örneğin, üçlü kanepenin hemen arkasında kalan duvara bu tarz bir duvar tasarımı yaparak tropikal iklimi doğrudan hissedebilirsiniz.

Ev tekstilinde konforlu ve doğal tamamlayıcılar

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık dekorasyon önerisinde bulunurken konforunuzu unutmuyor. Tropikal ev dekorasyonu fikirleri ev tekstili olmadan olmaz! Tropikal esintisini yansıtmanız için perde, halı – kilim, kırlent, koltuk şalı kullanabilirsiniz. Her eşyada değil ama içlerinden bir ya da birkaçını tropikal iklimi yansıtacak renk ve desenlerde seçebilirsiniz. Örneğin, tek renk, sade bir oturma grubu kullanıyorsanız tropikal desenli kırlentler alabilirsiniz. Ekonomik ve pratik bir sokunuş olacaktır.

Yemyeşil ev bitkileri ile son dokunuş

Salon bitkileri tüm ev dekorasyonu önerileri arasında yeşil ihtiyacını karşılayan şık dokunuştur. Online iç mimarlık ekibi olarak bizim de önerimiz sıcak, enerjik, samimi dekorasyon için yeşil bitkiler olacak. Büyük yapraklı yeşil bitkiler evinizin tropikal havasını destekleyecektir. Yeşil bitkilerinizi bambu ürünlerle tamamlayabilir, doğallığı sürdürebilirsiniz. Dekorasyona birkaç küçük dokunuşta daha bulunmak isterseniz eğer mum ya da tütsü kullanabilirsiniz. 

Online iç mimarlık ekibimizin profesyonel ve ekonomik dekorasyon hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ya da Tasarım Paketleri’mizi inceleyebilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?