Tekdüze Dekorasyondan Kurtulmanızı Sağlayacak 3 Tüyo

Salon dekorasyonu evin genelinden ayrı bir öneme sahiptir. Evin sıklıkla kullanılan alanı olması haricinde misafirlerin de ağırlandığı odadır aynı zamanda. Bu yüzden ev dekorasyonu yaparken salona ayrıca özenilir, her detayında şıklık olsun istenir. Online iç mimarlık ekibimiz, salon nasıl dekore edilir, nasıl modern ve şık gösterilir bu konuda birkaç tüyo hazırladı. Sadece birkaç basit değişiklik ve yenilikle özellikle de renk tercihiyle salonunuzu tekdüze görüntüden kurtarabilir, her zaman modern görünen bir dekorasyon stiline kavuşturabilirsiniz. O halde başlayalım.

Aksesuarlarda sakin olun

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık çalışmalarını incelediğinizde sadelikten gelen ihtişam sizin de dikkatinizi çekmiyor mu? Ev dekorasyonu mobilya tercihleri ve doğru renklerle kombin ediliyor, dekoratif aksesuarlarla son dokunuş yapılıyor. İşte bu son dokunuştaki denge çok önemli. Salonunuzu şık göstereceğim hedefiyle kalabalık ve demode gösterebilirsiniz. Aksesuar seçiminde sade, sakin ve modern hareket etmeye dikkat edin. Örneğin, orta sehpa üstüne iki obje koyun, her köşesini ya da merkezini dolduracak bir dekorasyondan kaçının.

Aynılıktan kaçının, yeniliklere açık olun

Salon dekorasyonu örnekleri modern, klasik, bohem ve diğer birçok dekorasyon stili ile tasarlanıyor. Yenilikçi ve modern dekorasyon çalışmalarında aynılıktan kaçınılıyor. Bu konuda online iç mimarlık ekibimizin önerisi cesur olmak! Evet, mobilya seçerken her parçanın aynı renk ve desende olmasına odaklanmayın. Bırakın berjerleriniz farklı olsun. Birbiriyle uyumlu farklı renklerden tasarlanan koltuk takımlarını daha dikkatli inceleyin. Mevcut koltuk grubunuzu değiştirme, yenileme imkânınız yoksa ise koltuk şallarından, kırlentlerden yararlanarak ekonomik dekorasyona imza atabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Duvarlarınızı boş bırakmayın

Duvarlar, online iç mimarlık için başlı başına bir tasarım alanı sayılıyor. Duvar tasarımı ya da duvar dekorasyon örnekleri incelemesi yaptığınızda ne kadar şık ve işlevsel sonuçlar alındığını görebilirsiniz. Salon dekorasyonunuzda bir şeyler eksik ya da sıkıcı görüntü varsa duvarlarınızı inceleyin. Duvarlarınızda ayna, tablo, raf, çiçek ya da benzeri objeler var mı? Varsa yeniliğe gitmenizi ve modern parçalar seçmenizi öneririz. Eğer boş duvarlara sahipseniz hemen harekete geçin ve modern bir duvar dekorasyonu oluşturun. Duvar tasarımında makromelerden aynalara kadar birçok seçeneğiniz var. Örneğin, minimal raf sistemleri ile şık köşeler yaratabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?