Sadece Boya ile Ev Dekorasyonunuzu Yenileyin

Karmaşık ya da yüksek bütçeli ev dekorasyonu fikirleri size göre değilse ama evinizde bir yenilik istiyorsanız işte size en uygun dekorasyon fikri: Evinizi sadece boya ile yenileyin! Ekonomik dekorasyon önerileri dahi yeni eşya ya da aksesuar alımını gerektirirken boya ile sadece renk seçmeni yeterli. Online iç mimarlık tasarım paketinde de yer alan duvar tasarım paketi, tamamen renklere odaklanıyor, yenilikçi dekorasyon projelerine imza atıyor.

Sadece boya ile evinizde neler yapabilirsiniz birlikte inceleyelim mi?

online iç mimarlık nasıl çalışır

Kitaplık ve çalışma alanınızı boya ile tasarlayın

Evinizde bir kitaplığınız varsa boya ile kitaplığınızı ve çevresini daha iyi gösterebilirsiniz. Neden kütüphane bölümünüz apayrı bir renk olmasın ki? Bir renk belirleyin ve kitaplık alanınızı özgünleştirin. Sadece boya ile nefis çalışma odası dekorasyonu yapabileceğinizi ise unutmayın. Çalışma odanız yoksa ve herhangi bir odanın bir bölümünü çalışma masanız ile birlikte kullanıyorsanız eğer hemen kendinize bir renk seçin, masanızı dayadığınız duvarı renklendirin. Gri, füme, siyah, bordo tonları en çok tercih edilenlerden olsa da ruh halinize göre renk seçip düz boyayarak ya da geometrik şekiller, etnik desenler çizerek çalışma alanını yenileyebilirsiniz.

Yatak odanızın tasarımını boya ile yapın

vr 360 ile iç mimarlık

Yatak odası dekorasyonu eşyaların hakimiyetinde gibi görünse de aslında renklerin ahengiyle oluşur. Nevresim takımları, perdeler, halılar, duvar boyası ve aksesuarların rengi uyumu ortaya çıkarır. İşte bu yüzden yatak odası duvarlarınızın rengini değiştirerek değişim hareketini başlatabilirsiniz. Örneğin yatağınızı yasladığınız duvarı bir renk, diğer duvarları farklı renk yapabilirsiniz. Yeni nesil trendlerden biri, yatak başlığını duvar boyasıyla yapmak. Çocuk odalarında ise birkaç renk boya ile çocukların hayal gücünü destekleyen pratik duvar tasarımları yapabilirsiniz. Pastel tonlar bu konuda size çok yardımcı olacaktır.

Yemek alanınızı duvar boyasıyla belirleyin

Yemek masanızın bulunduğu yer muhtemelen bir duvarın önü. Duvarınız odanın geri kalanı ile aynı renk olmak zorunda değil. Online iç mimarlık proje örneklerinden yeni bir renkle yemek alanını ayırabileceğinizi görebilirsiniz. Evinizin aydınlatmasına, günışığı seviyesine göre modern ve ferah bir renk seçmenizi öneririz.

Evin girişinde boya ile özgün bir alan yaratın

Antre dekorasyonu son yıllarda önem kazanmaya başladı. Dresuar, ayna, berjer üçlüsünün sıklıkla kullanıldığı antrelerde renk seçimi rastgele yapılmamalı. Bu alanlarda aydınlatmaya, ferahlığa önem verilmeli ve doğru renk seçilmelidir. Küçük, dar, karanlık bir alansa ferah renklerle şık bir duvar dekorasyonu yapılabilir. Doğru boya rengini seçmek için önce sevdiğiniz renkleri değil, kullanım alanını inceleyin. Online iç mimarlık ekibimizin dekorasyon çalışmalarını inceleyerek renk seçimini kolaylaştırabilirsiniz. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?