Etnik Ev Dekorasyonu

Ortak bir geçmişi, kültürü ifade eden etnik, ev dekorasyonu dendiğinde akla gelen ilk stillerden sayılıyor. Etnik dekorasyon stili, belli bir kültürün ya da kültürlerin izlerini taşıyan, bazen ana parçalarda bazense detaylarda kendini gösteren bir stildir. Online iç mimarlık çalışmalarında etnik tarzı sevenler, stili yansıtacak ev dekorasyon aksesuarları tercih ediyor, kültürel bir stile imza atıyor. Etnik, bohem, klasik, modern, sportif dekorasyon örneklerinde yaşam tarzı da öne çıkarılıyor. Etnik ev dekorasyonu bu anlamda baskın bir yaşam vurgusu yapıyor. Etnik stilde en sevilen detay, modern dekorasyon ile birleştirilebiliyor olması.

Etnik ev aksesuarları ile ince bir dokunuş

online iç mimarlık nasıl çalışır

Etnik dekorasyon uygulamak isteyenlere online iç mimarlık ekibimizden temel tüyolar geliyor. Etnik stilin en güçlü özelliği el işçiliği parçalardır. El dokuması halılar, otantik aksesuarlar, bakır süs objeler, ikat kumaşla tasarlanmış yastık – minder modelleri, biblolar, renkli abajur ve avizeler etnik yaşam stilini oluştururken kullanılan tamamlayıcı aksesuarlar arasında. Peki, modern stil ile etnik stili nasıl harmanlayabilirsiniz? Modern detaylarıyla, minimal şıklığıyla öne çıkan bir kanepeye etnik desenli kırlentler yerleştirebilir, ikat koltuk şalları kullanabilirsiniz. Orta sehpa dekorasyonu için bakır süs kaplar ya da küçük biblolar alabilirsiniz. Daha belirgin bir vurgu istiyorsanız ise salon dekorunuza duvar halısı ekleyebilirsiniz. Üçlü kanepe arkasına, duvara asılan etnik halıyla ideal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Etnik dekorasyon örneklerini incelediğinizde size ilham verecek birçok eşyadan, objeden yararlanabileceğinizi görebilirsiniz.

Etnik stilin güçlü mimarları

Etnik ev dekorasyonu için profesyonel iç mimar desteği alabilir, bu konuda benzersiz bir tasarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online iç mimarlık tasarım paketleri, evinizin her bölümünü ya da sadece istediğiniz bölümlerini dilediğiniz dekorasyon stiline uygun olarak sıfırdan tasarlıyor. Etnik dekorasyon, etnik yaşamın izlerini taşıyan rahat ve şık bir stili temsil ediyor. Online ya da birebir hizmet veren Evimi Tasarla iç mimarları, yüksek yaşam konforunu şık dekorasyon incelikleriyle tamamlıyor. Etnik dekorasyon doğru aksesuar, renk ve eşya seçimiyle oluşturabileceğiniz bir stil olsa da detaylara hakim değilseniz yenilikleri takip eden profesyonel iç mimar katkısı ile kusursuz sonuç alabilirsiniz. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?