En Trend Ev Dekorasyon Aksesuarları

Online iç mimarlık çalışmalarıyla bugüne kadar binlerce ev dizayn eden ekibimiz, evlerde kullanılan her aksesuarın eve değer kattığını, evin anlamını artırdığını belirtiyor. Basit bir fotoğraf çerçevesi bile hissettirdiği duygular, hatırlattığı anılar ile dekorasyonu mutlu kılıyor. Ev dekorasyon aksesuarları tıpkı fotoğraf çerçeveleri gibi eve anlam kazandırıyor. Minik heykeller, yeşil bitkiler, zarif biblolar, dekoratif aynalar, renkli tekstil ürünleri, tablolar ve objeler evin iç tasarımını zenginleştiren unsurlar. Evlerde kullanılan en trend dekorasyon aksesuarları için online iç mimarlık ekibimiz, zarif önerilerde bulunuyor.

Dekoratif salon aksesuarları

online iç mimarlık nasıl çalışır

Salon dekorasyonu fikirleri arıyorsanız önceliğinizi dekoratif saksı ve şık biblolardan yana kullanabilirsiniz. Şık dekoratif ev bitkileri görsel estetik sunmakla birlikte evin yeşil ihtiyacını karşılıyor. Bitkilerde büyük ayaklı saksılar, deve tabanı gibi büyük bitkiler çok trend. Biblolarda ise trendler kişiye göre değişiyor. Modern biblolar, ev dekorasyonu için küçük dokunuşlar sayılıyor. Küçük biblolar orta sehpaları süslerken daha büyük biblolar salonun köşelerinde, kapı girişinde sergilenebiliyor.

Dekoratif yatak odası aksesuarları

Online iç mimarlık tasarım paketlerimizde yer alan yatak odası tasarımı, aksesuarlarla tamamlanıyor. Yatak odası dekorasyonunda aksesuarlar odanın romantizmini artırıyor, modern ve şık bir görüntüye zemin hazırlıyor. Soyut resim çerçeveleri, mutluluk fotoğrafları en çok kullanılan tamamlayıcı aksesuarlar. Abajurlar, minik objeler, şık duvar süsleri ise genel dekorasyon tamamlandıktan sonra keyfe göre alınabilecek aksesuarları oluşturuyor. Yatak odanızın tarzına göre farklı aksesuarlar bulabileceğinizi unutmayın. Özellikle duvar tasarımı yapmak isterseniz duvar süslerini mutlaka inceleyin.

vr 360 ile iç mimarlık

Dekoratif ayna modelleri

En trend dekorasyon aksesuarları listesinde aynalar ilk sıralardaki yerini koruyor. Aynalarda model zenginliği çok fazla. Özel tasarım aynalar bilhassa dekorasyonu canlandıran aksesuar sayılıyor. Son dönmelerde doğal ve modern dekorasyon örneklerinde makrome iplerle çevrelenmiş ayna modelleri çok ilgi görüyor. Bu tarz aynalar yatak odası dekorasyonlarında, antrelerde ferah bir hava oluşturuyor. Online iç mimarlık örneklerinden makrome aynaları inceleyebilir, evinizin hangi köşesinde değerleneceğini belirleyebilirsiniz. Basit dokunuşlarla, küçük aksesuarlarla ev dekorasyonuna yeni bir görünüm kazandırmak mümkün. Profesyonel bir dokunuş isterseniz bizimle iletişime geçebilir ya da tasarım paketlerimizden satın alabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?