2022 Dekorasyon Trendlerini Keşfetme Vakti

Konforlu, ferah, modern ev dekorasyonu herkesin hayali. Bu hayali gerçek kılmak için her yıl dekorasyona yenilikler kazandırılıyor, trendler belirleniyor. 2022 dekorasyon trendleri ve önerileri, aşina olduğumuz detaylarla birlikte birçok yeniliğe gebe. Yeni dekorasyon fikirleri, eskimiş dekorasyondan sıkılanlara ve yeni evlenecek çiftlere ilham veriyor. Keyifli fakat her seçimin birbirini desteklemesi gerektiği için zor olan dekorasyon, öne çıkan trendler sayesinde fikirler veriyor, birçok aşamada rehber oluyor. Online iç mimarlık ekibimizin de incelediği ve profesyonel eklemeler yaptığı ev dekorasyon önerileri evinizi şekillendirirken size yardımcı olabilir. İşte yılın dekorasyon trendleri ve basit ipuçları.

Salon dekorasyonunda modern berjerler trend

online iç mimarlık nasıl çalışır

2022 dekorasyon fikirlerinde berjerler dikkatinizi sürekli çekebilir. Çünkü son yıllarda süregelen berjer modası bu yıl en zengin haliyle karşımızda. Berjerlerde her çeşit tasarım öne çıkıyor ancak modern dekorasyonun baskın olduğu alanlarda berjer örnekleri de modern detaylar taşıyor. Ahşap ve bambu berjer tasarımları, metal destekli modern berjerler seçenekler arasında. Ahşap ve bambu salaş dekorasyon örneklerinde, metal gövdeli berjerler ise daha modern dekorasyonlarda tercih ediliyor.

Oturma odası dekorasyonu için konfor ön planda

Online iç mimarlık uygulamalarımızın da odağında yer alan konfor, mobilya seçimlerine yön veriyor. Oturma odasında ya da salonda vakit geçirenler için sürekli kontrollü olmak arzu edilen bir ev yaşam davranışı değil. Evinizi değerli kılan o rahatlığı oturma gruplarına borçlu olduğunuzu unutmayın. 2022 dekorasyon trendlerinde bu konfor vazgeçilmeze dönüşüyor. Son derece şık fakat rahatsız edici koltuklar rafa kalkıyor, rahatlığıyla cezbeden ve stresi, yorgunluğu alan modern oturma grupları merkeze yerleşiyor.

vr 360 ile iç mimarlık

Yatak odası dekorasyonunda minimaliz tarzlar

Yatak odası dekorasyon örneklerinde ihtişamı da romantizmi de sadeliği de klasikliği de görebilirsiniz. Her tarzın benimsendiği uyku alanları, 2022 dekorasyon trendlerinde sadeleşiyor. Online iç mimarlık ekibimiz, minimaliz ve modern yaklaşımların yatak odasındaki uyku kalitesini artırdığını, ferah bir alan oluşturduğunu belirtiyor. Gri, bej, krem, füme, fil dişi gibi renklerin hâkim olduğu yatak odaları, yumuşak aydınlatmalarla desteklenerek sade dekorasyonla taçlandırılıyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?