Online İç Mimarlık Neden Popüler Oldu?

İnternetten her şeyin satın alınabildiği bir çağda iç mimarlık çalışmalarının online olmaması düşünülemezdi. Evimi Tasarla ekibinin müthiş adımlarından biri olan online iç mimarlık, başladığı andan bu yana çok gelişme kaydetti, popüler bir hizmete dönüştü. İç mimarlık gibi tasarıma ve uygulamaya dayalı bir hizmetin internet üzerinden satın alınabiliyor olması heyecan verici. Peki, iç mimarlığın dijitalleşmesi neden bu kadar popüler oldu? İnsanlar neden iç tasarımda dijital platformları tercih ediyor? İşte size birkaç önemli neden: 

Hesaplı iç mimarlık hizmetleri

online iç mimarlık nasıl çalışır

İç mimarlık hizmetleriyle ilgili genel yargı aşırı pahalı olduğudur. Online iç mimarlık ise bu genel yargının kırıldığı andır. İnsanlar evlerinin tümünü ya da bir bölümünü ekonomik bütçelerle yenileyebiliyor, daha yaşanılası bir hale getirebiliyor. Online dekorasyon hesaplı fiyatlarıyla çalışma ağını her geçen gün artırıyor, popülaritesini güçlendiriyor. 

Mekâna ve kişiye özel tasarımlar

Online iç mimarlık popülaritesini özgünlüğüne borçlu. Standart tasarımdan uzak, mekâna ve kişiye özel tasarımlar sunan Evimi Tasarla ekibi, özgünlükten ödün vermiyor. Küçücük bir odadan ferah bir yaşam alanı, geniş bir alandan birden fazla yaşam alanı tasarlanması ev sahiplerini büyülüyor, online dekorasyona olan ön yargıyı yıkıyor. 

vr 360 ile iç mimarlık

Ekonomik tasarım paketleri

Evimi Tasarla iç mimarlarının en yenilikçi hizmetlerinden biri olan Tasarım Paketleri, ev ve ofislerin her bir alanını ya da genelini hedef alan iç mimarlık paketleri sunuyor. Bu hizmette salon, yatak odası, oturma odası, banyo, genç odası, çocuk- bebek odası, ofis, tüm ev seçenekleriyle tasarım paketleri bulunuyor. Her paketin fiyatı ve içeriği farklı. Hepsinin ortak özelliği size özel tasarımlar sunması. Böylesine pratik ve özenli bir iç mimarlık hizmetinin popüler olması kaçınılmazdı. 

Sınır tanımayan iç mimarlık sahası

Online iç mimarlık belki de en çok sınırsız bir alanda hizmet verdiği için popüler oldu. Ülkenin hatta dünyanın neresinde olursanız olun fark etmez. Online iç mimar ekibimiz, evinizin ya da ofisinizin içini tasarlayabiliyor. Gerekli bilgileri aldıktan sonra gerisi tamamen tasarım. Online dekorasyon bu anlamda müthiş kitlelere ulaşıyor. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?