Tüm Ev 2+1 Tasarım Paketi

2+1 ev tercih edenler için ev dekorasyonu yapmak keyifli bir hobiye dönüşüyor. 1 salon ve 2 yatak odasından oluşan 2+1 ev, sadece sizin için değil Evimi Tasarla ekibinin yaratıcı online iç mimarlık tasarım paketleri için de son derece keyifli bir dekorasyon çalışması örneği oluşturuyor.

Tasarım ekibimiz, Tüm Ev 2+1 Tasarım Paketi satın aldığınızda proje boyunca sizlerle iletişim halinde kalarak nasıl bir ev görmek istiyorsanız o evi sizin için tasarlıyor. İç mimarlık kapsamında tüm ev dekorasyonuna odaklanan ekibimiz, zemin ve duvar kaplamalarından aksesuar seçiminden aydınlatmaya kadar dekorasyonla ilgili her alanda benzersiz bir çalışma tasarlıyor.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Ev dekore etmek eğlenceli olduğu kadar biraz uğraştırıcı bir süreç. Çünkü hangi eşya hangi aksesuarlarla meç edilir, oda ölçülerine ve aydınlatmaya göre nasıl eşyalar seçilir, eşyalar en verimli ve konforlu şekilde nasıl yerleştirilir, duvar rengi ne olmalı, perde ve halı seçiminde nelere dikkat edilmeli karar vermek zor. Tüm bunları komplike şekilde düşünmek ve birbiriyle ahenk oluşturacak seçimler yapmak profesyonel iç mimar desteğine ihtiyacı doğuruyor. Evimi Tasarla, online iç mimarlık tasarım paketleriyle bu sürecin pratik aynı zamanda profesyonel olmasına yardımcı oluyor.

2+1 Ev Dekorasyonunuz Evimi Tasarla Ekibinden

Tasarımın gücüne inanan Evimi Tasarla, dekorasyonda konforun ön planda olduğu güçlü tasarımlar geliştiriyor. Geleneksel, modern, klasik, sportif gibi farklı tarzları başarıyla uygulayan ekibimiz, hayalini kurduğunuz ev dekorasyonuna kavuşmanızı sağlıyor. Online iç mimarlık paketlerinden yararlandığınızda size ve evinize özel dekorasyon yaptırabilirsiniz. Tasarım sürecinde sanal gerçeklikle gezinme imkanı sunuyor, tasarımın nasıl sonuçlanacağını görüntülemenizi sağlıyoruz. Online iç mimarlık deneyimizi artıran sanal gerçeklik ile birlikte tasarım paketinde yer alan hizmetler şöyledir;

  • Projelendirme
  • Tasarım süresince telefonla iletişim
  • Ürünlerin seçimi
  • Ölçülü yerleşim planı
  • Esinlenme panosu
  • 3D render
  • Alışveriş listesi
  • Tasarımcı mektubu
  • +1 revizyon
  • Online proje gönderimi

2+1 Ev Dekorasyonu Fiyatı

Tüm Ev 2+1 Tasarım paketi, uyumlu, konforlu, şık ve modern dekorasyona kavuşmanızı sağlarken bütçenizi korumayı da başarıyor. Sadece 5549 ₺ ile 2+1 evinizi dekore edebilir, çok yönlü bir iç mimarlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. En yeni iç mimarlık trendleri ve profesyonel bakış açısıyla evinizi dekore etmek için tasarım paketlerimiz sizleri bekliyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?