Oturma Odası Tasarım Paketi

Evinizin en çok vakit geçirilen odası yüksek ihtimal oturma odasıdır. Oturma odası dekorasyonu her zaman konfor odağında şık şekilde tasarlanır. Zira çok kullanılan bir yaşam alanında dekorasyon çalışması yapılacaksa bu alanı kullanan kişiler yeni dekorasyonda kendini rahat hissetmelidir.

Online iç mimarlık çalışmalarımızın bir ürünü olan Oturma Odası Tasarım paketimiz, oturma odanızın daha işlevsel, şık ve rahat olmasını sağlamak üzere gelişmiş bir tasarım çalışması hazırlıyor. Yemek masası bölümü bulunmayan oturma odalarını odak alan dekorasyon paketi, renklerin ve eşyaların büyük bir uyumla kullanıldığı şık sonuçlar elde ediyor.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık uygulamalarında tüm detaylar ele alınıyor; duvar rengi, eşya ve eşya renk seçimi, eşyaların oda içindeki konumu, aksesuar seçimi sizler için iç mimarlarımız tarafından hazırlanıyor.

Sanal Tur ve Sihirli Rehber ile Ev Dekorasyonu

Online iç mimarlık paketlerimizin en büyük avantajı sanal turla evinizin son halini görebilmeniz. Teknolojiden sonuna kadar yararlanan iç mimar ekibimiz, hayalinizi süsleyen ev dekorasyonunu sanal gerçeklik gözlüğüyle görmenizi sağlıyor. Renkler, eşyaların yerleşimi, genel konsept sanal turla sizlere aktarılıyor.

Oturma Odası Tasarım paketini satın aldığınızda paket içerisinde sanal tur ile birlikte Sihirli Rehber de bulunuyor. Adresinize ücretsiz gönderdiğimiz rehber ile oturma odası dekorasyonunu yapmak çok daha kolay ve eğlenceli.

Oturma Odası Tasarımında Neler Var?

  • 2 – 3 adet alternatif ve 1 final planı
  • Esinlenme panosu
  • Tasarımcı mektubu
  • 3D render
  • +1 revizyon
  • VR ile 3D görüntüleme
  • Sihirli Rehber
  • 2 adet telefon toplantısı
  • Alışveriş listesi
  • Ürün seçim listesi
vr 360 ile iç mimarlık

Tasarım paketinin içeriği çok yönlü düşünülüyor. Ekstra ihtiyaç duyduğunuz bir şey olduğunda ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Oturma odanızın dekorasyonu tamamlanana kadar online iç mimarlık hizmetimiz ve iletişimimiz sürüyor olacak, telefon toplantılarımızla her detayı çözüme kavuşturabiliyoruz.

Oturma Odası Tasarım Fiyatları

Oturma odanızda yenilikçi bir bahar estirecek olan dekorasyon paketi, yalnızca 1999 ₺. Online iç mimarlık fiyatları minimal seviyelerle sizleri bekliyor. Tasarım paketlerimizi ister kendi eviniz için ister sevdiklerinizin evi için kullanmak amacıyla hediye edebilirsiniz. Oturma Odası dekorasyon paketlerimiz haricinde diğer tasarım paketlerimizi de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?