Balkon / Kış Bahçesi / Teras Tasarımı

Türk kültüründe balkon, teras ve kış bahçesi oldukça yaygın bir yaşam alışkanlığı sayılıyor. Yazın açık hava keyfini balkon ve teraslarda sürerken kışın ise kış bahçesi tasarımlarında dış mekânda kapalı alan konforunu yaşayabiliyoruz. İşte bu yüzden balkon – teras – kış bahçesi dekorasyonu ihtiyacı doğuyor.

Teras ve kış bahçesi yapılacak genişlikteki alanlarda konforlu, samimi, huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak mümkün. Ev dekorasyonu denince iç mekânlarla birlikte balkon ve teras dekorasyonu da akla geliyor. Kış bahçesi dekorasyonu ise bambaşka bir popülariteye sahip.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık çalışmalarımız kapsamında yer alan balkon / kış bahçesi / teras tasarımı, çok uygun fiyatlarla dış mekân dekorasyonu yaptırmanıza zemin hazırlıyor. Dijital platformlarda, sosyal medyada sıklıkla gördüğümüz hayranlık uyandırıcı balkon – teras dekorasyonları, huzurlu teras tasarımı online iç mimarlık ile hem çok ekonomik hem çok pratik.

Evimi Tasarla’nın iç mimarları, iç ve dış mekânlarda hayalleri süsleyen dekorasyonu gerçeğe dönüştürüyor, ekonomik fiyatlarla sıfırdan tasarıma imza atıyor. Balkon / Kış Bahçesi / Teras Tasarımı paketini aldığınızda bu üç alandan birini seçmeniz yeterli. İç mimarlarımız hemen çalışmaya başlıyor ve renklerden eşya seçimine, yerleşimden aydınlatmaya kadar tüm yönleriyle size özel bir dekorasyon çalışması hazırlıyor.

Online Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Online iç mimarlık sınırları ortadan kaldıran yenilikçi bir dekorasyon hizmeti sunuyor. Nerede olursanız olun evinizi ya da balkon, teras gibi keyif alanlarınızı hayalinizdeki gibi dekore edebiliyorsunuz.

vr 360 ile iç mimarlık

Online dekorasyon sunan Balkon / Kış Bahçesi / Teras Tasarımı paketimiz, detaylı bilgi ve ölçü alındıktan sonra hazırlanıyor. Online iç mimarlık ahenkli ve konforlu bir dekorasyona sahip olmanızı sağlıyor.

Size gönderilen tasarım paketimizle aydınlatmada hangi seçenekleri kullanacağınızı, hangi renkleri tercih edeceğinizi kararlaştırabilir; mobilya ve aksesuar alışverişini keyifle tamamlayabilirsiniz.

Balkon / Kış Bahçesi / Teras Tasarımı Fiyatı

Birkaç alternatif ve final plan yerleşimi, esinlenme panosu, tasarımcı mektubu, telefonla toplantı, +1 revizyon, alışveriş listesi, online proje gönderimi, ürün seçimi gibi unsurlardan oluşan tasarım paketi, yalnızca 1399 ₺ ile sizleri bekliyor. Hem kendi eviniz hem de sevdiklerinizin yakını için paketi satın alabilir, hediye edebilirsiniz. Online iç mimarlık avantajlı yönleriyle incelikli bir tasarıma sahip olmanıza yardımcı oluyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?