Duvar Tasarım Paketi

Ev, ofis ya da işyerinizin giriş bölümündeki karşılama alanını oluşturan duvarlarda profesyonel bir iç mimar dokunuşu istemez misiniz? Dekorasyonda duvar tasarımı sandığınızdan daha önemli ve dekoratif bir detay. Duvarı sadece boyamak zayıf kalabiliyor. Online iç mimarlık ekibimiz, Duvar tasarım paketiyle tüm duvarlara anlam kazandırıyor, yenilikçi ve modern bir görüntü sunuyor. TV ünitesi duvarı, kitaplık duvarı, çalışma ünitesi duvarı, çalışma – okuma köşesi, antre duvarı, yatak başı duvarı, banko arkası duvarı, yatak odası duvarı, genç – çocuk odası duvarı tasarlayan Evimi Tasarla ekibi, duvarlarınıza şıklık ve işlevsellik kazandırıyor. Online iç mimarlık şeklinde yararlanabileceğiniz duvar tasarımı, istediğiniz alanda istediğiniz estetik görünümü elde etmenizi sağlıyor. Çok yönlü çözümler sunan Duvar Tasarımı, evlerinizde şık dekorasyona hizmet ederken işyerlerinizde ise kurumsal görünmenize yardımcı olur.

Duvar Tasarımında Neler Yapıyoruz?

online iç mimarlık nasıl çalışır

Duvar Tasarımı dekorasyonun en can alıcı noktalarından biri olarak öncelikli sırada yer alıyor. Duvar rengi, duvarda oluşturulacak tasarımlar dekorasyonun genel görüntüsünü doğrudan etkiliyor. Online iç mimarlık hizmetlerimizden yararlandığınızda genel ev dekorasyonu ya da özel olarak duvar dekorasyonu tercih ettiğinizde size özel duvarlar tasarlıyoruz.

Duvar raf sistemleri: Duvar tasarımını güçlendiren en önemli aksesuarlardan biri olan raf sistemleri; kitap, biblo, fotoğraf sergileyebileceğiniz bir köşe sunarken aynı zamanda yer tasarrufu sağlıyor.

Fotoğraf köşesi: Duvarlara renk kazandıran, evin konseptini olumlu yönde etkileyen fotoğraf köşeleri, duvarlardaki hareketi destekliyor. Duvar Tasarım paketi ile anılarınızı duvarınızda sergileyebilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Kitaplık: Duvar kitaplıkları küçük alanlara ve çok fazla kitap olan mekânlara işlevsellik kazandırıyor. Kitaplarınızı dekoratif bir kitaplıkla dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

TV ünitesi: TV üniteleri yenilikçi iç mimarlık uygulamalarıyla son derece estetik bir görünüme ulaşıyor. TV keyfinizi artıracak tasarımlar için Duvar Tasarım paketimizi tercih edebilirsiniz.

Duvar Tasarım Fiyatları

Duvar Tasarım fiyatı 649 ₺ gibi son derece ekonomik, bütçe dostu bir fiyatla sizlere sunuluyor. Online iç mimarlık hizmetlerimizden tasarım paketi olarak yararlanmak isterseniz Duvar Tasarımı ve diğer paketler sizleri bekliyor. Şık ve işlevsel tasarım çözümleri için iç mimarlarımız sizlerle çalışmaya hazır.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?