3+1 Ev Tasarım Paketi

Evimi Tasarla iç mimarları tarafından hazırlanan tasarım paketlerinden 3+1 Ev Tasarım paketi, geniş evleri dekore etmeyi unutmuyor. 3+1 eviniz için yenilikçi, çözüm odaklı, şık ve konforlu bir ev tasarımı yapan iç mimarlarımız, çok yönlü, hummalı bir çalışmayla beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Online iç mimarlık denince oluşan ön yargıyı yıkan ekibimiz; bir salon ve üç yatak odasından oluşan evlerde yenilikçi, modern bir dekorasyona hayat veriyor. Tasarımı kapsamlı şekilde düşünmek gerekiyor; eşyaların seçimi ve yerleşimi, mekân aydınlatması, aksesuar kullanımı, zemin ve duvar tasarımı birlikte ahenkli bir düzende gerçekleştirildiğinde iyi bir sonuç alınıyor. Online iç mimarlık tam anlamıyla bu şekilde çalışıyor. Her odanızda farklı bir konsept yaratabilir, sürekli enerjik ve fonksiyonel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Tasarım paketleri nasıl çalışır? Tasarım içeriği nedir?

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online ev dekorasyonu çalışmalarında amaç mekâna göre en uygun stili uygularken ev sahiplerinin yani sizin beklentilerinizi doğru karşılamaktır. 3+1 Ev Tasarımı paketini satın aldığınızda iç mimarlarımız kendi profesyonel yaratıcılıklarını tasarıma dökerken hayallerinizi, beklentilerinizi, özel isteklerinizi öğrenerek hareket ediyor. Tasarımı satın aldıktan sonra evin ölçüleri, cepheleri, sizin beklentileriniz esas alınır. Bu anlamda online iç mimarlık endişe değil keyif alacağınız ekonomik bir hizmete dönüşüyor.

Tasarım paketinde; tasarım süresince telefon toplantıları, eşya seçim listesi, eşya yerleşim planları, +1 revizyon hakkı, 3D görüntüleme, alışveriş listesi, tasarımcı mektubu, 3D render, esinlenme panosu gibi öğeler yer alıyor. Tasarım paketi sayesinde evinizin genel havasını değiştirebilir, yepyeni bir eve adım atabilirsiniz.

İç mimarlarımızın dekorasyonda dikkat etmeniz gereken detayları belirttiği tasarımcı mektubu, işinizi çok kolaylaştıracak, dekorasyonla ilgili birçok hatadan kaçınmanızı sağlayacak niteliğe sahip. Modern çağda ev dekorasyonu yapmak çok keyifli ve pratik. Evimi Tasarla ile bu konfordan uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

3+1 Ev Tasarım Paketi Fiyatı

3+1 Ev Tasarım paketi yalnızca 7449 ₺. 3+1 ev dekorasyonu günümüz şartlarında çok daha yüksek fiyatlara yapılıyor. Evimi Tasarla olarak online iç mimarlık hizmetlerimizin ulaşılabilir olmasını önemsiyor, cazip fiyat avantajı sunuyoruz. Yaşam alanlarınızı daha şık ve konforlu hale getiren tasarım paketlerimizden güvenle yararlanabilir, ekonomik ve yenilikçi tasarımın keyfini çıkarabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?