Duvar Çıtası Trendi ile Şık Duvarlar

Ev dekorasyon trendleri arasına hızla giriş yapan duvar çıtası, aslında çok eski bir dekorasyon uygulaması. Yeniden popülariteye dahil olan duvar çıtası, uygulama alanlarına klasik şıklığı kazandırıyor. Hemen her tarz dekorasyonda doğru uygulamayla farkını göstermeyi başarıyor. Online iç mimarlık kapsamında duvar tasarımı yapan Evimi Tasarla ekibi, oldukça ekonomik ve şık çözümler sunan duvar çıtasına yenilik kazandırıyor. 

Duvar çıtası, iç mimarların en sevdiği trendlerden biri haline geldi. Ev ve ofis sahiplerinin de hoşuna giden bu uygulama, sıradanlaşan duvar tasarımlarından sıyrılıyor, daha özgün bir duvara kavuşmanızı sağlıyor. Duvarlara derinlik kazandıran, seçilen renkler ile daha ferah ve şık atmosfer sunan çıtalar, kısa sürede benimseniyor. Duvarında hareket isteyen herkese duvar çıtası uygulaması öneriliyor. Online iç mimarlık çalışmalarımızda da keyifle tasarladığımız duvar çıtası, mekâna verdiği ferahlık hissi ile çok beğeniliyor. Daha özgün ve modern bir duvar istediğinizde duvar çıtası modellerini tercih edebilirsiniz. 

online iç mimarlık nasıl çalışır

Duvar Çıtası Renk Trendleri

Duvar çıtası uygulaması evin her bölümü için ayrıca tasarlanıyor. Çıta modelleri klasik, modern, minimal çeşitlerde karşınıza çıkıyor. Hoşunuza giden modellerden birini uygulayabileceğiniz gibi kendi duvar tasarımınızı yapabilirsiniz. Duvar çıtalarını doğru şekilde duvara yerleştirdikten sonra geriye boya kalıyor. Duvar çıtası renkleri için kısıtlama olmadığı gibi her dönem farklı trendler öne çıkıyor. Krem, vizon, bej, kum rengi, antrasit, bordo, pembe tonları sıklıkla tercih edilen renkler arasında boy gösteriyor. 

Duvar tasarımı yapılacak odanın genel dekorasyon tarzı, eşya yoğunluğu gibi unsurlar renk seçiminde etkili oluyor. Yatak odalarında siyah, bordo, kahve tonları ya da tam tersi krem, bej gibi açık tonlar tercih edilebiliyor. Duvar çıtası bazen sadece antrede bazense yatak odasında, yatağın dayandırıldığı duvara uygulanıyor. Antrede açık renkler, yatak odalarında ise koyu renkler popüler. 

vr 360 ile iç mimarlık

Online iç mimarlık tasarım paketlerinden satın aldığınızda özel bir duvar tasarımı istemeniz halinde iç mimarlar size çok yönlü bir rehber hazırlayarak duvar çıtası trendinden yararlanmanızı sağlıyor. İç mimarların profesyonel dokunuşuyla duvarlar çok daha şık ve işlevsel hale geliyor. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?