Küçük Mutfak Dekorasyonu

Yaşam alanlarının temel ihtiyaç alanı olan mutfaklar, dekorasyonun önemli bir halkası. Geniş bir mutfağa sahip olanlar, konforlu ve keyifli bir mutfak dekorasyonu tasarlarken, küçük mutfak sahipleri ise çoğu zaman zorunluluklar kapsamında bir düzen oluşturuyor. Peki, küçük mutfaklarda fonksiyonelliği, verimliliği ve şık görüntüyü bir araya getirmek mümkün mü? Online iç mimarlık hizmetlerinde gelişmiş fikirler üreten ve akıllı çözümleriyle küçük alan duygusunu ortadan kaldıran Evimi Tasarla mimarları, bunun mümkün olduğunu belirtiyor. İşte küçük mutfak dekorasyon fikirleri;

Mutfaklara duvar tasarımı 

online iç mimarlık nasıl çalışır

Küçük mutfak, eşya yerleşimi doğru yapıldığı sürece küçük ve sevimli mutfak görünümüne evrilir. Mutfağınızda alan yeterli değilse ve depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız neden duvar tasarımı düşünmüyorsunuz? Geçmişte sıklıkla kullanılan terek, şimdilerin mutfak dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Tereklere tabaklarınızı yerleştirebilir, tereğin alt kısmına ya da mutfakta farklı bir duvara ise askılık yaptırarak tava-tencere, tahta kaşık-kepçe gibi eşyalarınızı sıralayabilirsiniz. Bu şekilde bir sıralama her şeyin düzenli ve el altında olmasını sağlar. 

İşlevsel mutfak masaları

Online iç mimarlık ekibimizin küçük mutfaklara keyifle önerdiği bir diğer eşya seçimi, kapanır açılır masalar. Genellikle bir bölümü sabit olan masa gerekli olduğunda açılıp kullanılabiliyor. Bu masa yemek zamanı açılabileceği gibi mutfakta bir şeyler hazırlarken de ek bir tezgâh göreviyle açılabilir. Modern ve şık portatif masaları mutlaka inceleyin. 

vr 360 ile iç mimarlık

Minimal aydınlatma sistemleri

Mutfağınız karanlıksa ve temel aydınlatma yeterli gelmiyorsa çözüm basit. Led ışıklar, şık mumlar, portatif lambalar beklentinizi karşılar. Dolap altlarına yerleştirilen led aydınlatmalar son yılların en çok kullanılan pratik aydınlatma yöntemi. Mutfağınız gün ışığından mahrumsa basit aydınlatma yöntemlerini düşünebilirsiniz.  

Online iç mimarlık ile şık mutfaklar

Mutfağınızda yeniliğe gitmek için sayısız örnek incelemek ya da ne yapabilirim diye düşünmek zorunda değilsiniz. Online iç mimarlık tasarım paketlerimizden yararlanabilir ya da size özel mutfak dekorasyonu çalışması yapmamızı talep edebilirsiniz. Evimi Tasarla ekibinin online ev dekorasyonu paketleri ve hizmetleri, çok ekonomik fiyatlar ile sizleri bekliyor. Mutfağınızda devrim niteliğinde yenilikler için ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?