Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

Kış aylarına sıcaklık ve hareket katan yılbaşı kutlamaları için hazırlıklar başladı. Siz de evinizin dekorasyonunu yılbaşı konseptine uygun olarak değiştirmeye ne dersiniz? Böylece yeni yıl yaklaşırken yılbaşı ruhunu evinizde hissedebilir, hazırlamış olduğunuz dekorasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuda sizin için hazırladığımız tavsiyeler ve ilham veren görseller ile yapacağınız hazırlıklar da bir o kadar keyifli olacaktır.

Işıl ışıl bir yılbaşı için dekorasyonumuzda yapacağımız küçük dokunuşlar ile yeni yıl ruhunu evimizde hissedebiliriz. Bunu sağlayacak olan biraz kozalak, biraz mum ve bir çam ağacı aslında… Tabi ki dekorasyon burada bitmiyor, tasarımda detayların önemini unutmamak lazım…

Stil sahibi bir dekorasyon için yılbaşı aksesuar seçimini nasıl yapmalıyız?

Dekorasyona evinizin girişinden başlayarak, giriş kapınıza asacağınız yılbaşı konseptli bir kapı süsü ve halı ile misafirlerinizi yılbaşı ruhu ile karşılayabilirsiniz.

TCHIBO

BEYMEN HOME
LÜKS BAZAAR

 

 

 

 

 

 

 

 

MAISONS DU MONDE

 

Yılbaşı dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri yılbaşı ağacı ve ağaç süslemesi olur. Yılbaşı ağacı dekorasyonun vazgeçilmez parçasıdır. İster küçük bir ağacınız olsun, ister büyük… Çok farklı çeşitlerde yılbaşı ağacı bulmak mümkün. İsteğiniz doğrultusunda yılbaşı ağacınızı seçtiniz. Peki ağacınızı nasıl süslemelisiniz?

TCHIBO
MUDO HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TCHIBO
YARGICI HOMEWORKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EUROFLORA
EUROFLORA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yılbaşı ağacını süslerken aksesuarlar, renkler ve aydınlatma önemlidir. Klasik kırmızı, yeşil bir renk kombinasyonu yapabileceğiniz gibi bembeyaz veya rengarenk farklı bir tasarım da deneyebilirsiniz.

ZARA HOME

Hazır yılbaşı ağacı süslerini kullanarak pratik bir yol izleyebilirsiniz. Bunun dışında sizin için anlamı olan aksesuarları da ağaç süslemenize ekleyerek yeni yıl atmosferine katabilirsiniz.

BRANDROOM HOME
MUDO HOME
YARGICI HOMEWORKS

Yılbaşı ağacınızda, duvarlarda veya evinizin çeşitli köşelerinde kullanacağınız, sarı led ampüller ile ortama ışıltı katarken daha sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ayrıca dekoratif aydınlatma elemanları ile dekorasyona şıklık katabilirsiniz.

TCHIBO
LÜKS BAZAAR
IKEA

 

Yeni yıl için motivasyon kaynağı olacak sözlerden oluşan stickerlar ile duvarları hareketlendirirken kendi enerjinizi de yükseltmek iyi bir fikir olabilir. Yılbaşının vazgeçilmez aksesuarlarından biri de mumlardır.

LİDYANA
BEYMEN HOME
VAKKO HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ortamın sıcaklığını arttıran mumların yanı sıra yılbaşı atmosferini pekiştiren kozalaklar, çam ağacı yaprakları, askılı hediye çorapları, dekoratif yılbaşı şapkaları ve yastıkları renkli bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

YARGICI HOMEWORKS
BEYMEN HOME

 

 

 

 

 

 

BEYMEN HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H&M HOME
BAKIR İSTANBUL
YARGICI HOMEWORKS
VAKKO HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yılbaşı sofrası, dekorasyonun, yeni yıl ruhunu hissettiren önemli bir parçasıdır. Yılbaşı akşamı yemek masanızın düzeni keyiflerinizi daha da yerine getirecek. Işıltılı objeler, mumlar, peçeteler, dekorasyonun bir parçası haline gelen yılbaşı  kurabiyeleri…

H&M HOME
ZARA HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAISONS DU MONDE

Evde kendiniz yapabileceğiniz değişik şekillerde kurabiyelerin yanı sıra yine yapımı size ait olan aksesuarlar da üretebilirsiniz. Böylece dekorasyona şıklık katarken aileniz veya arkadaşlarınız ile beraber yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite yaratmış olursunuz.

AFFARI OF SWEDEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EvimiTasarla.net ailesi olarak 2019 yılında da tasarım ve dekorasyondaki trendleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin…