Tazeleme Paketi İçeriği

Hayatı değiştirecek adımlar atmak herkes için tazeleyici bir etki sunar. Dekorasyondaki yenilikler de anı etkiyi yaratıyor. Evimi Tasarla ekibinin oluşturduğu online iç mimarlık hizmeti olan Tazelenme Paketi, değişikliğe ihtiyaç duyanları cezbediyor! Evinizdeki mobilyalardan memnunsanız ancak genel görüntüden, dekorasyonun bütününü oluşturan detaylardan hoşnut değilseniz yapacağınız şey dekorasyona kısmi dokunuşlarda bulunmak olmalı.

Mobilyalarınızdaki yaşanmışlığı yeni aksesuar, duvar tasarımı, ev tekstil ürünleri ve bitkilerle tazelemeye ne dersiniz? Emin olun bazen sadece duvar rengini değiştirmek bile dekorasyonda yeni bir hava estirmeyi başarıyor.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık ekibimizin mekâna, konsepte uygun yaptığı dokunuşlarla gerçek anlamda bir tazelenme yaşayacaksınız. Perdelerinizden halılarınıza, duvarınıza astığınız tablodan kitaplığınızda aksesuarlara kadar her detay usulca değiştiriliyor. Size sadece yenilenmenin keyfini yaşamak kalıyor.

Tazelenme Paketi ile Neler Yapılıyor?

Tazelenme paketi, online iç mimarinin keyifle uygulandığı bir paket. Mevcut evinizi ya da sıfırdan kuracağınız evinizi bu paket ile dekore edebilirsiniz. Örneğin, evinizin mobilyalarını aldıktan sonra tasarım paketimizi satın alarak mobilyalarınıza uygun bir dekorasyon oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Online iç mimarlık ekibimiz, seçilmiş eşyalarla uyumlu dekorasyon uyguluyor.

Mobilyanızın rengi, dokusu göz önünde bulundurularak duvar renkleri, perde ve halı seçimi, ayna – tablo gibi aksesuar kullanımı, eşyaların yerleşimi, aydınlatma gibi aşamalarda iç mimarların profesyonel görüşleri kapsamında hareket ediliyor. Tazelenme paketini evinizin her odası için ayrıca alarak yepyeni ve modern dekorasyona sahip olabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Evinizin dekorasyonunu önemsiyor ama doğru renkleri, doğru eşyaları seçemiyorsanız nasıl bir konsept istediğinizi belirtebileceğiniz online iç mimarlık paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Tasarım paketlerimiz, uygun fiyatı ve zengin içeriğiyle profesyonel iç mimarlık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyor. 

Tazelenme Paketinde Neler Var?

Tazelenme paketi aldığınızda sizi karşılayacak olan hizmetler şöyle;

  • 2 – 3 adet alternatif plan ve 1 final plan yerleşimi
  • Ölçülü yerleşim planı
  • Esinlenme panosu
  • +1 revizyon
  • Tasarım süresince 2 adet 45 dakikalık telefon toplantısı
  • Tasarımcı mektubu
  • Alışveriş listesi
  • Mobilya harici ürün seçim listesi
  • Online proje gönderimi

Tazelenme Paketi Fiyatları

Online iç mimarlık paketlerimizden Tazelenme Paketi cazip fiyatıyla geniş kitlelere ulaşıyor. Sadece 1449 ₺ ile satın alabileceğiniz tasarım paketini kendi eviniz haricinde sevdiklerinizin evi için de tercih edebilir, hediye olarak satın alabilirsiniz. Tasarım paketlerimizin hepsinde olduğu gibi Tazelenme Paketi de çok yönlü çalışmasıyla beklentileri karşılıyor, çok uygun fiyata iç mimarlık hizmetlerinden faydalanmanıza yardımcı oluyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?