Salon Tasarımı ile Baştan Sona Yenilik

Evinizin en çok vakit geçirilen yeri olan salonunuz ne kadar dekoratif bir görünüme sahip? Salonunuzun genel dekorasyonu ne kadar hoşunuza gidiyor? Yeterince şık, modern, konforlu ve işlevsel bir salon dekorasyonuna sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Tüm soruların cevabı olumsuzsa ya da emin değilseniz üzülmeyin! Evimi Tasarla ekibinin şahane online iç mimarlık paketleri salonunuzu sil baştan tasarlıyor. Salon Tasarım Paketi, en uygun fiyatlarıyla mucizevi bir değişime zemin hazırlıyor. Online iç mimarlık uygulamalarının ne kadar etkili olduğunu ispatlayan paketlerden biri olan Salon Tasarımı, size yeni bir salon hediye ediyor, tüm mimarlarımızın size özel çözümler üretmesini sağlıyor.  

Hayalini Kurduğunuz Salon Ellerinizde

online iç mimarlık nasıl çalışır

EvimiTasarla.net iç mimarlık alanındaki yenilikleriyle kullanıcılara hayalini kurduğu evleri tasarlıyor. Online iç mimarlık paketleri de bu çalışmaların bir uzantısı olarak doğdu ve iç mimarlık hizmetlerinin uygun fiyatlarla hedef kitleye ulaşmasını sağladı. Salon Tasarımı paketi mobilya, aksesuar, renk ve doku, zemin kaplaması gibi kapsamlı bir çalışmayla iç mimarinin ahenginden yararlanmanıza yardımcı oluyor. Salon Tasarımı satın aldığınızda tasarımcılarımızla yapacağınız öngörüşüme ile nasıl bir salon dekorasyonu istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Mobilya seçiminden duvar renklerine kadar her detayın düşünüldüğü tasarım paketi ile salonunuzu sıfırdan hayal ettiğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Online iç mimarlık ile mesafeler ortadan kalkıyor, dekorasyon hayalleri gerçeğe dönüşüyor. Paketin en keyifli yönü olan sanal gerçeklikle gezinme, dekorasyonun nasıl olacağı ile ilgili büyük ipucu veriyor.

Sanal Gerçeklik Deneyimi ile Dekorasyon

Salon Tasarım paketinde yer alan 360 derece sanal gerçeklik (VR) gezintisi dekorasyonu birebir görüntülemenize yardımcı oluyor. Online iç mimarlık paketlerimiz sanal gerçeklik turu ile merak ettiğiniz detayları size canlı şekilde sunarken diğer yandan dekorasyonla ilgili ek isteklerinizi görmeye yardımcı oluyor. Tasarım paketinin içeriğinde yer alan tasarımcı mektubu, esinlenme panosu, 3D render, alternatif ve final yerleşim planı, telefon toplantıları, alışveriş listesi ve Sihirli Rehber gönderimi ile salonunuz titiz bir çalışmayla dekore ediliyor.

vr 360 ile iç mimarlık

Salon Tasarım Paketleri

Online iç mimarlık tasarım paketleri uygun fiyat avantajıyla kullanıcılara sunuluyor. Salon Tasarım paketini sadece 2449 ₺ gibi ekonomik bir fiyata satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tasarım paketleriyle ilgili sormak istediğiniz her detay ya da görüş için lütfen bizimle iletişime geçin. İç mimarlık ekibimiz tüm dekorasyon isteklerinize ve sorularınıza yanıt vermeye hazır.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?