1+1 Ev Tasarım Paketi

1+1 formundaki küçük yaşam alanlarını dekore etmek ne kadar zor olabilir? Aslında epey zor olabilir. Zira dekorasyon ne kadar keyifliyse bir o kadar da incelik isteyen iştir. Salon ve yatak odası gibi iki temel yaşam alanından oluşan 1+1 evlerin dekorasyonunda her şey fazlasıyla düşünülerek tasarlanmalıdır. Aksi halde dağınık, kapalı, dar yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Online iç mimarlık hizmetleri veren Evimi Tasarla ekibi, dekorasyona hız kazandırmak ve yenilik arayanlara daha geniş çerçevede ulaşmak için tasarım paketleri sunuyor. Tasarım paketlerinden biri olan 1+1 Ev Tasarımı, salon ve yatak odasını kapsayan gelişmiş bir dekorasyon hizmeti almanıza yardımcı oluyor. Hayalini kurduğunuz rafine dekorasyonu Evimi Tasarla’nın online iç mimarlık ekibi bizzat hazırlıyor. Üstelik dekorasyon paketini aldığınızda antre ve koridor dekorasyonu hediye ediliyor. Her yönüyle evinizi dekore eden paket, hayallerinizin ve beklentilerinizin kesiştiği sonuçlar veriyor. 

Şık ve Konforlu Salon Dekorasyonuna Ulaşmak Zor Değil

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık çalışmaları ve tasarım paketleri hiç şüphesiz kişiye özel olduğu için istediğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Evinizde keyifli bir yaşam alanı oluşturmaya çalışırken fahiş ücretler ödemenize ise hiç gerek yok. İç mimarlar, ekonomik tasarım paketleriyle ve rehberiyle iki odalı evinizin kaliteli bir yaşam alanına dönüşmesine yardımcı oluyor. Salon dekorasyonunda modern ve şık eşyalara, zarif renklere; yatak odası dekorasyonunda ise şık ve huzurlu atmosfere, uyku kalitesine özen gösteren iç mimarlar, kullanıcı odaklı hareket ediyor. Online iç mimarlık paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda sizlere öncelikle beklentileriniz sorulur, hayalini kurduğunuz dekorasyonla ilgili bilgiler alınır akabinde tasarım çalışmaları başlar. Renklerden aksesuarlara, eşyalardan yerleşim planına kadar her detay bu çalışmanın içeriğinde yer alır.

1+1 Ev Tasarım Paketi En Uygun Fiyat Avantajıyla

Online iç mimarlık ücretleri standart iç mimarlık hizmetiyle aynı içeriğe sahip olmasına rağmen daha ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşuyor. 1+1 ev, stüdyo daire gibi evler içinse dekorasyon paketleri şahane fırsatlar sunuyor. Sadece 3799 ₺ gibi bir ücretle 1+1 evinizi antre – koridor dahil profesyonel bakış açısıyla dekore edebilirsiniz. Paket içeriğinde tasarım rehberi, revizyon hakkı, telefonla toplantı, esinlenme panosu, tasarımcı mektubu, alternatif ve final yerleşim planları, alışveriş listesi, 3D VR görüntüleme, 3D Render, online proje gönderimi yer alıyor. Evim Tasarla ekibinin yaratıcı çalışmaları sonucu ortaya çıkan online iç mimarlık paketlerini mutlaka incelemelisiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?