Online Salon Tasarım Paketi Nedir?

Evimi Tasarla ekibinin iç mimarları tarafından hazırlanan Salon tasarım paketi, online iç mimarlık çalışmalarının etkisini bariz şekilde gösteriyor. Salon tasarımında salonla ilgili her şey titizlikle ele alınıyor; duvar tasarımı, eşya seçimi, renk ve dokular, aksesuarlar, zemin döşemesi, eşya yerleşimi salon ölçülerine göre şekillendiriliyor.

Ev dekorasyonu konusunda gelişmiş mimari trendler uygulayan Evimi Tasarla ekibi, salon dekorasyonunda kişiye özel dokunuşlar yapmayı ihmal etmiyor. Küçük alanlardan ferah ve yenileyici atmosferler oluşturmayı başarıyor, büyük salonların en doğru şekilde dekore edilmesini sağlıyor. Online iç mimarlık salon tasarım paketinin en büyük avantajı zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldırarak herkese ulaşması.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Salon dekorasyonu yapmak istiyor ama nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor ya da tam anlamıyla profesyonel ve şık bir sonuç elde etmek istiyorsanız salon tasarım paketi tam size göre. Şimdiye kadar onlarca farklı salon dekorasyonuna farklı tarzlarla yön veren Evimi Tasarla ekibi, uygun fiyatlarla hazırladığı dekorasyon paketi sayesinde herkesin profesyonel iç mimarlık hizmetlerinden yararlanabilmesine zemin hazırlıyor.

Online Salon Tasarımı Nasıl Yapılıyor?

Evimi Tasarla ekibiyle iletişime geçtiğinizde ya da doğrudan salon tasarım paketi satın aldığınızda ilk adımlar atılıyor. Öncelikle salonun ölçüsü gibi temel bilgiler karşılıklı görüşülerek elde ediliyor akabinde ise mobilyalardan aksesuarlara kadar tam bir iç mimarlık seçkisi hazırlanıyor. Online iç mimarlık paketlerinden yararlanırken süreçle ilgili ekiple iki kez ortalama birer saatlik telefon toplantıları gerçekleştiriliyor. Bu görüşmeler istediğiniz dekorasyonun tasarlanmasında büyük rol oynuyor. Salon dekorasyonu kapsamında duvar renkleri, mobilya seçimi, aksesuar kullanımı, eşyaların birbirine uyumu, konfor, güvenlik esas alınıyor. İşin tasarım kısmı tamamlandığında online iç mimarlık ekibi çalışmaları kapsayan Sihirli Rehber’ini adresinize gönderiyor. Sihirli Rehber salonunuzu somut halde dekore etmenize yardımcı oluyor. Salon tasarım paketinde yer alan sanal gerçeklik sistemi, salon dekorasyon çalışmasının son halini önişleme yapabilmenizi sağlıyor.

Salon Tasarım Paketinde Neler Var?

  • 2 – 3 adet alternatif plan ve 1 adet final plan yerleşimi
  • Esinlenme panosu
  • Tasarımcı mektubu
  • VR 3D görüntüleme
  • +1 revizyon
  • Sihirli Rehber
  • 3D render
  • 2 telefon görüşmesi
  • Alışveriş listesi
  • Ürün seçim listesi

Salon tasarım paketi yanınızda bir iç mimar varmışçasına hareket etmenizi sağlayan çok gelişmiş bir paket. Online iç mimarlık çalışmalarında başarılı sonuçlar veren Sihirli Rehber sayesinde dekorasyona dair önemli ipuçları yakalayabilir, evinizin genel dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?