Online İç Mimarlık ile Banyo ve Mutfak Tasarım Paketi

Online iç mimarlık son zamanların en trend uygulamaları arasında yer alıyor. Yaşam alanlarını yeni baştan yaratmak isteyenler öncelikle internet üzerinden hizmet veren işletmelere ulaşıyor. Daha sonra alanında deneyimli bir iç mimar tarafından verilen önerilere göre yaşam alanlarınızı tarzınıza ve taleplerinize uygun şekilde dekore edebiliyorsunuz.

Evimitasarla ekibi bu alanda Türkiye’de en nitelikli hizmeti veren firmalar arasında yer alıyor. Özellikle banyo ve mutfak tasarım paketi ile banyolarınız ile mutfaklarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Banyolar ve mutfaklar kişisel olarak en özel alanlardır. Bu yüzden aydınlatmadan dolap seçimine kadar her konuda profesyonel destek alınması çok önemlidir.

Banyo ve Mutfak Tasarım Paketi Detayları

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık ile evinizin her yeri için tasarım desteği almak zorunda değilsiniz. Sadece banyo ya da mutfağını dekore etmek isteyenler için banyo ve mutfak tasarım paketi bulunuyor. En doğru ve tercihinize uygun şekilde planlanan bir banyo ya da mutfak konforlu bir hayat sürmenizde etkilidir.

Banyo ve mutfağınıza ait detayları aldıktan sonra iç mimarlarımız çalışmaya başlıyor ve bu alanlarda yerleşim planını hayata geçiriyoruz. Zemin ve duvar kaplamalarını, duvara ait renkleri, aydınlatma seçeneklerini ve diğer tüm mimari detayları dekorasyon boyunca titizlikle belirliyoruz.

Tasarım süreci sonrasında gerekli olan tüm sunumu sizlere dijital ortamda iletiyoruz. Sizin için iç mimarlarımız tarafından özel olarak oluşturulan rehberle birlikte banyo veya mutfağınızı yeni baştan dekore edebilirsiniz. Çalışma kapsamında seramik döşeme, banyo ile mutfak dolaplarına ait çizimler de bulunmaktadır.

vr 360 ile iç mimarlık

Banyo tasarımı ve mutfak tasarımının kusursuz olması için ekiplerimiz 2-3 tane alternatif planla birlikte 1 tane final yerleşim planını sizlere sunuyor. Ayrıca proje boyunca 2 defa telefon toplantısı yapıyoruz. Sizin için dolapların seçimini titizlikle yapıyor ve tüm ürünlerin seçiminde destek oluyoruz.

Banyo veya mutfak tasarımı paketinin en işlevsel özelliği esinlenme panosuna ek olarak 3D görsel ve alışveriş listesi sunulmasıdır. Online iç mimarlık kapsamında banyo ve mutfaklarınızı dekore etmek istediğinizde tasarımcı mektubuna ek olarak revizyon hakkı da sunuyoruz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?