Oturma Odası ve Salon Dekorasyonu için Berjer Önerileri

Yaşam alanlarının vazgeçilmez konforunda berjerler geniş yer kaplıyor. İç mimarlık çalışmalarında, dekorasyon uygulamalarında ise berjerler artık başrolde oynuyor. Eskiden oturma grupları takım olarak satılıyor, ayrıca berjer alışverişi pek tercih edilmiyordu. Şimdilerde online iç mimarlık örneklerinden de inceleyebileceğiniz gibi berjerler artık başlı başına satılıyor, dekorasyon öğesi olarak özellikle tercih ediliyor. Peki, oturma odası ve salon dekorasyonu için tamamlayıcı eşya kabul edilen berjer modelleri hakkında yeterince bilgili misiniz? Gelin ilham veren dekorasyon örneklerinde öne çıkan berjerleri birlikte bir kez daha inceleyelim. Online iç mimarlık ekibimizin profesyonel yorumları ile berjer seçiminde daha başarılı olabilirsiniz. 

Okuma ve çalışma köşesi berjeri

online iç mimarlık nasıl çalışır

Evde okuma köşesi oluşturanlar ya da kütüphanesi bulunanlar mutlaka konforuyla ve tasarımıyla öne çıkan şık bir berjer almak istiyor. İç mimarlarımıza göre okuma ve çalışma köşeleri için metal ya da ceviz ahşaptan tasarlanan berjerler oldukça ideal. Berjer modellerinde iki farklı malzemenin meç edildiği tasarımlar da görebilirsiniz. Kitap okurken ne kadar rahat olursanız o kadar verimli bir okuma gerçekleştirirsiniz. Aynı şekilde dosya okurken ya da laptop kullanırken de konfor isteği kaçınılmaz olacaktır. 

Ofis şıklığına uygun modern berjer

Şık ofis dekorasyonu çalışmalarında tekerlekli berjer modelleri tercih ediliyor. Kullanıcılara geniş hareket alanı ve yüksek konfor sunan bu berjer tasarımları, iş yaşamının ruhuna zarif bir uyum sergiliyor. Online iç mimarlık ekibimize göre ofislere ahşabın doğallığını ve tekerlekli berjerlerin modern yapısını kazandırmak daha şık bir dekorasyona zemin hazırlıyor. 

vr 360 ile iç mimarlık

Şıklık ve konfor berjerlerde gizli

Berjerler ilk bakışta tekli koltuk yapısı ile rahatsız edici görünebiliyor. Ancak online iç mimarlık ekibimizin de tecrübesine güvenerek müthiş konfora sahip, gösterişli ya da minimal bir berjere sahip olabilirsiniz. Berjer modellerindeki ilk görüntüye takılmayın ve malzemeye, tasarıma dikkat edin. Vintage ya da modern fark etmiyor, aradığınız konfor ve dekorasyona uyum berjerlerde gizli şekilde sizi bekliyor. 

Stüdyo daire dekorasyonu önerisi berjer

Stüdyo daire dekorasyonu ya da çalışma odası dekorasyonu yaparken tek kişilik konfor arayanlara elbette berjer önerisi yapılıyor. Online iç mimarlık çalışmalarımızın çoğunda boy gösteren berjer çeşitleri, küçük alanlardaki konfor kapasitesini bazen tek başına yükseltiyor, istenilen şıklığı, gösterişi, modern atmosferi sunmayı başarıyor. 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?