Küçük Ev Dekorasyonunda Mermer Rüzgarı

İnsanların yaşam alanları her geçen gün daha da küçülmeye başladı. Bu yüzden de artık büyük ailelerin yaşadığı geniş evler tarih olma yolunda ilerliyor. Günümüzde insanlar küçük evlerde yaşamaya çalışıyor. Bu yüzden de küçük ev dekorasyonu çok önemli. Son zamanlarda kaliteli ve işlevsel dekorasyon çalışmaları adına mermer odaklı dekoratif ürünler tercih edilmeye başladı.

Küçük evlerde kullanılan her ürün çok önemlidir. Küçük alanlı odalarda koyduğunuz her parçanın işlevsel olması önemlidir. Ancak küçük alanlarda son zamanlarda kaliteli ve doğal malzeme tercih edenler doğal mermer ürünleri tercih etmeye başladı.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Bu yazımızda sizlere mermer rüzgarına kapılmanızı sağlayacak öneriler sunacağız;

Yuvarlar Mermer Masalar Yer Kazandıracaktır

Küçük evlere geçilmeye başlamasıyla birlikte yemek odaları feda edilen alanların başında geliyor. İşlevsel ve estetik seçimler yapmak istiyorsanız yuvarlak mermer yemek masaları tercih edebilirsiniz. Yuvarlak masalar salonlarınızda az yer kaplarken mermer yüzeyler estetik ve modern bir görünüm sağlayacaktır.

vr 360 ile iç mimarlık

Mermer masalar şıklığının yanında kaliteli, işlevsel ve dayanıklı parçalardır. Minimal yapısıyla sizlere ferahlık hissi verirken küçük ev dekorasyonu çalışmasını zevkle yaptığınızı ortaya koyacaktır.

Minimal Mermer Sehpaları Tercih Edin

Sehpa seçimi de çok önemlidir. Mermer masalarınızla bir uyum yakalayacak minimal mermer sehpaları tercih edebilirsiniz. Mermer zigon sehpa, mermer yan sehpa, mermer orta sehpa gibi farklı ürünleri salonlarınızın daha işlevsel alanlar olmasını sağlayacaktır.

Mermer sehpalar işlevsel ve minimal tasarımının yanında modern detaylar barındırmaktadır. Az yer kaplaması ve fazladan depolama alanı kazandırması açısından küçük evlerinizde size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Mermer Dresuar Modelleri Antrenize Tarz Katacaktır

Dresuar birçok kişi için eski yılların modası olarak kaldı. Ancak küçük ev dekorasyonu çalışmalarına tarz katmak isteyen kişiler antrelerde mermer dresuar modelleri tercih etmektedir. Ürünlerin mermer olarak seçilmesinin nedeni ise şık ve estetik durmasıdır. Antrenizde yer yoksa mermer dresuar modelleri salonlarınızda da mermer yuvarlak yemek masası ve mermer sehpa modelleriyle modern bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Mermer rüzgarı küçük evlerde mermerin sadece mutfakta kullanılacak bir detay olduğu eski tasarım trendlerini yıkıyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?