İç Mimarlık Hizmeti ile Düşük Bütçeli Banyo Tasarımı

Banyonuzda değişiklikler yapmak istiyorsunuz ancak bunun için yüksek bir bütçeniz mi yok? Banyonuzda köklü değişiklikler yapmadan iç mimarlık hizmeti ile başarılı dekorasyon fikirlerine mi ihtiyacınız var? Sizin için banyonuzu yepyeni ve estetik bir alana çevirecek dekorasyon önerileri sıralayacağız.

Yeni Derz Uygulaması Tercih Edin

online iç mimarlık nasıl çalışır

Bir banyoda göze hoş gelmeyen ilk unsur kirli ve esi derzler olacaktır. Bu tarz bir süreç banyo dekorasyonunuzu bozacaktır. Kaliteli bir banyo dekorasyonu için öncelikle kirli ve eski derzlerinizi değiştirebilirsiniz.

Derz seçiminde duvar karolarınızı da dikkate alın. Duvar karolarıyla zıt bir renk olacak derz modelleri estetik bir seçim olacaktır. Siyah ya da gri karolarınız varsa beyaz bir derz tercih edebilirsiniz. Bu hem temizliğin daha pratik olmasını sağlayacak hem de kontrast oluşturmanızı sağlayacak.

Banyonuzda Küçük Bir Ayna Kullanın

vr 360 ile iç mimarlık

Banyonuzda yer alan ayna yaşam alanınız için çok önemlidir. Banyonuz küçük olmasına karşın doğru ayna kullanımı bu olumsuzluğu ortadan kaldıracaktır. Küçük bir ayna seçimi yaparak banyonuzu daha büyük gösterebilirsiniz. Ayrıca aynayı doğru yerleştirerek içeride bulunan doğal ışıkları arttırabilirsiniz.

Ayna için en doğru yaklaşım pencerenin tam karşısına aynayı yerleştirebilirsiniz. Tarzınızı da banyoya yansıtmak için profesyonel iç mimarlık hizmeti ile farklı aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Yeni Musluklar Kullanın

Estetik ve dikkat çekici bir banyo dekorasyonu çalışması için ilk adım musluk ve duş başlıklarının değişimidir. Banyonuzda eski musluk ve duş başlıklarınızı yenileriyle değiştirin. Krom ve pirinç modellerle banyonuzda ışıltılı ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Bütçeniz musluk ve duş başlıklarınızı değiştirmede yeterli değilse banyonuzda yer alan duş başlıkları ve muslukları kaliteli bir kireç sökücüyle temizlemeniz de mümkündür.

Banyonuzda Bitkilere Yer Verin

Banyonuzda kullanacağınız bitkiler ile dekorasyonunuzu düşük maliyetlere yenileyebilir ve banyonuzu doğal gösterebilirsiniz. Bitkiler aynı zamanda havada bulunan toksin ve bakterileri de temizler. Bakım gerektirmeyen bitkiler daha doğru olacaktır. Ayrıca yapay bitki seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı online iç mimarlık hizmeti ile birlikte çok düşük maliyetlere banyonuza yeni bir form kazandırabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?