Kış Aylarında Ev Dekorasyonu Çalışması Önerileri

Kış ayları hava koşulları da zorlayıcı olmaya başladığı için soğukla da birleştiğinde kasvetli bir ruh hali ortaya çıkarır. Bu yüzden insanlar dışarda vakit geçirmek yerine günün çoğunu evde geçirmeye karar verir. Kış aylarında birçoğumuzun psikolojisi de yıpranma eğilimindedir. Bu yüzden kış aylarında online ev dekorasyon çalışması için sizlere tavsiyelerde bulunacağız.

Kış aylarında ev dekorasyonunu online iç mimarlık fikirleri sayesinde çok düşük maliyetlerle yapabilirsiniz. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir ev ortamı için şu noktalara dikkat edin;

online iç mimarlık nasıl çalışır

Açık Renk Duvarları Deneyin

Evinizin duvarlarında kasvetli renkler yerine canlı, parlak olan açık renkleri deneyin. Kış aylarında güneşin az uğradığı odalarınızda bu renklerle ferahlık ve aydınlığı yakalayabilirsiniz. Duvarlarda beyaz renkler kullanırsanız mobilyalarınızı da ön plana çıkararak daha şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

Açık renk duvarlarla birlikte farklı renk kontrastlarına hakim mobilyalar tercih ederseniz son trendi yakalayabilirsiniz.  Evimitasarla.net iç mimarları online ortamda size bu konuda gerekli fikirleri verecektir.

vr 360 ile iç mimarlık

Tüylü Aksesuarlarla Dekorasyonunuza Canlılık Katın

Soğuk kış aylarında evinizin daha huzurlu ve konforlu bir havaya bürünmesi için tüylü ve yumuşak aksesuarlarınızı dolabınızdan çıkarmanızı öneriyoruz.  Çevrenizde sıcak bir his uyandıracak olan tüylü ve yumuşak aksesuarlar kış aylarında içinizi ısıtabilir.

Odalarınızda Ahşap Detaylara Yer Verin

Ahşap mobilya ve aksesuarlar kış aylarında evinizin sıcaklığını arttıracaktır. Online iç mimarlık ile kullanacağınız ahşaplar dört mevsim estetik ve sıcak bir doku elde etmenizi sağlayacaktır Mobilyalarınızı ahşaba dönüştürmek bütçenize ağır gelirse ahşap aksesuarlar kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Aksesuar Olarak Mumları Kullanın

Kış aylarında en etkili aksesuarların başında dekoratif mumlar geliyor. Yaşam alanlarınızın daha keyifli hale gelmesini istiyorsanız mumları deneyin. Yatak odası, oturma odası ve diğer alanlarda mobilyalarınızla uyumlu olacak dekoratif mumlar deneyin. Böylece evinizi konforlu, sıcak, huzurlu ve romantik bir ortama çevirin.

Evinizde Halı Kullanın

Kış aylarında halılar hem dekoratif olarak hem de evinizi ısıtma anlamında fonksiyonel ev dekorasyonu çalışması önerileridir. İpek, kadife, yün ya da kaşmir halılarla mobilyalarınıza en uygun halı modellerini bulabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?