5 Adımda Ev Dekorasyonu Çalışması Yapın

Ev dekorasyonu çalışması profesyonel bir destekle çok daha verimli şekilde tamamlanabilir. Evinizde mutfağınızdan odanıza kadar istediğiniz bölümleri ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza yeni bir soluk geliştirmek istiyorsanız ve tarzınızı verimli bir şekilde yaşam alanına entegre etmek istiyorsanız iç mimar desteği ile bunu sağlayabilirsiniz.

Online iç mimarlık çalışmalarıyla oturduğunuz yerden evinizi tasarlayabilirsiniz. Evimitasarla.net sizlere evinizi tasarlama konusunda etkili bir destek sunar. Şimdi 5 adımda ev dekorasyonu çalışmasına değinelim;

  • Dekorasyon Alanını Belirleme
online iç mimarlık nasıl çalışır

Ev dekorasyonu desteği almadan evvel hangi alanda değişiklik yapmak istediğinize bakın. Buradan sonra evinizin bölümüne uygun bir şekilde destek alabilirsiniz. Küçük bir alanı dekore edebileceğiniz gibi evinizin tamamında da değişikliğe gidebilirsiniz.

  • Bütçe Ayarlama

Ev dekorasyonu çalışması için bütçe ayarlama en önemli adımdır. Evinize tarzınızı yansıtmak istiyorsanız doğru bütçeyle hareket etmelisiniz. Her tasarım çalışmasının bir üst bütçe sınırı olmalıdır. İstediğiniz değişiklikleri yapmanızı sağlayacak ya da bütçenizle istediğiniz değişiklikleri yapmanıza olanak tanıyacak bir bütçe çalışması yapın.

  • Online Dekorasyon Paketleri Seçimi

Evimitasarla.net sizlere farklı paketlerle hizmet vermektedir. Kendi paketinizi oluşturabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınıza uygun olan bir paketi de seçebilirsiniz. Seçtiğiniz paketi kendi yaşam alanını kolayca oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak da sevdiklerinize bir tasarım paketi hediye edebilirsiniz.

  • Dekorasyon Önerilerini Değerlendirin
vr 360 ile iç mimarlık

Online ev dekorasyonu çalışmaları yürütürken sisteme dekore edeceğiniz alana ait görselleri yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra yapacağınız değişikliklere göre dekorasyon sihirbazı sizlere birçok öneri sunar. Ayrıca size sunulacak olan iç mimar mektubunda da özel önerileri görebilirsiniz.

  • Tasarım Paketini Onaylama

Profesyonel iç mimarlar tarafından incelenerek en trend yaklaşımlara göre hazırlanan tasarım projenizin son hali tasarım paketini onaylamadır. Bu aşamada sizler için oluşturulan dekorasyon projesinin son halini görebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında bazı dekorasyon ürünleri arasından da seçim yaparak istediğinizi satın alabilirsiniz.

Ev dekorasyon çalışması için bireysel iç mimarla çalışmaya yetecek bütçe ayıramıyorsanız ya da istediğiniz özelliklere sahip bir iç mimar bulamadıysanız en uygun maliyetlerle ev tasarımı yapabileceğiniz profesyonel iç mimarlar evimitasarla.net bünyesinde size hizmet veriyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?