Online İç Mimarlık Hizmeti ile Tanışın

Tasarım trendleri her geçen gün değişiyor. Hem işletmeler hem de kişiler yaşam alanlarını yeni trendlere uygun olarak tasarlamak için profesyonel destek arıyor. Çoğu kişi çevresindeki kişilerin fikrini almaya çalışırken iç mimarla çalışmak birçok kişi tarafından fuzuli bi masraf olarak görülüyor. Ancak online iç mimarlık hizmeti ile çok uygun bütçelere yaşam alanlarınızı dekore edebilirsiniz.

Fiziksel olarak bir iç mimarla çalışmak maliyetlidir. Ayrıca küçük çaplı tasarım projeleri için iç mimar bulmanız zor olabilir.  Profesyonel iç mimarlarla çalışarak yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.  Online ortamda hiç yerinizden kıpırdamadan iç mimarlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çalışma adımlarını izlemek!

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online İç Mimarlık Hizmeti Süreci

Online iç mimarlık hizmeti almak istiyorsanız şu süreci izleyebilirsiniz;

Dekorasyon Alanının Belirlenmesi:  Online iç mimarlık hizmeti almadan önce dekore edeceğiniz alanı belirlemelisiniz. Daha sonra gerçekleştireceğiniz dekorasyon çalışmasının detaylarına geçiş yapabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Bütçe Belirlemesi:  Her dekorasyon çalışmasının bir bütçesi vardır. Online iç mimarlık hizmeti çok uygun maliyetli bir hizmet olsa da bütçenizi önceden belirlemeniz gerekiyor.

Paket Seçimi:  Online iç mimarlık desteği alırken birçok paket arasından bir seçim yapabilirsiniz. Evimitasarla.net’te her ihtiyaca ve her bütçeye uygun paketler bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kendi paketlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf Yükleme:  Seçim yaptıktan sonra tasarım sihirbazına geçiş yaparsınız. Bu aşamada sisteme farklı açılardan çekilmiş dekore etmek istediğiniz alana ait görselleri eklersiniz. Ayrıca dekore edeceğiniz alanın krokisini de yönlendirmelere göre çizmelisiniz.

İç Mimarların Çalışması: Bu aşamadan sonra profesyonel iç mimarlar projenizi üstlenir. Trend yaklaşımlar, tarzınız ve taleplerinizi dikkate alarak en verimli tasarım fikirlerini oluştururlar.

Tavsiyeleri Görme:  Tüm bu süreç sonunda tasarım sihirbazı sizlere en doğru tasarım fikirlerini sunan bir rapor hazırlar. Ayrıca bu çalışmada görev alan iç mimarların da size özel tavsiyeler sunduğu mektuplarını da alabilirsiniz.

Proje Onayı: En son aşamada iç mimarlık hizmeti kapsamında projenin son halini inceleyerek onay verebilirsiniz. Siz onay verdikten sonra projenizin en son halini alabilir ve hemen yaşam alanınızı dekore etmeye başlayabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?