İlkbahar Dekorasyonu Enerji Saçıyor

Doğa uyanıyor, bahar geliyor. İlkbaharın habercisi cemre suya ve havaya düştü. Doğada rengârenk çiçekler, ağaçlar açmaya başladı. Doğa baharın gelişini coşkuyla müjdeliyor. İlkbahar dekorasyonu yaparak bu coşkuyu evlerine taşımak isteyenler pratik ve hesaplı değişikliklerle iç açıcı bir atmosfer oluşturmayı başarıyor. Sizler de bahar dekorasyonu yapmak istiyorsanız eğer bahar enerjisini evinize taşıyacağınız şahane önerilerimize kulak verebilirsiniz. Renkli, enerjik, ışıltılı ev dekorasyonu zihnen ve bedenen tazelenmemize yardımcı oluyor. O halde haydi biraz bahar dekorasyonuyla ilgilenelim.

Koltuk döşemelerini ilkbahar uyarlayın

online iç mimarlık nasıl çalışır

Koltuk takımınız koyu ya da mat renklerdeyse eğer döşemelerini değiştirmekle yeni mobilyalara sahip olabilirsiniz. Özellikle sıkıldığınız, yıprandığını düşündüğünüz koltuk takımlarınızı enerjisi yüksek canlı renklerle döşeyebilir, çiçekli berjerler yaptırarak çok keyifli bir takıma sahip olabilirsiniz. Elma yeşili, uçuk pembe tonlar, şeftalinin en açık tonları, limon sarısı, enerjik açık mor ve daha birçok tatlı renkle koltuklarınızı yenileyebilirsiniz. 

Renkli kırlentler ve şallarla ilkbahar cıvıltısını yaşayın

Ev tekstilinde yeni moda bir sürü kırlent kullanmak. Kışın size büyük konfor sunan battaniyeleri, kalın şalları bir kenara kaldırın ve kırlentlerinize yeniden bakın. Limon sarısı, bebek mavisi, uçuk pembe, tatlı yeşil, ferahlatıcı beyazla yeni kırlentler diktirebilirsiniz. Evinizde kendiniz dahi kumaş alıp kırlent kılıfları yapabilirsiniz. Salon tasarımı yaparken ilkbahar dekorasyonu odağında hareket etmek istiyorsanız kalın halıları kaldırıp hafif, dekoratif, açık renkli ince kilimler kullanabilir; renkli kırlent ve koltuk şallarıyla canlı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Taze bahar dallarını dekorasyonunuzdan eskit etmeyin

Bahar dekorasyonu yaparken çiçeklerden yararlanmamak büyük hata olur. Lale, kır çiçekleri, beyaz ve sarı papatyalar, taze bahar dalları ilkbahar dekorasyonuna renk katan aynı zamanda mekâna yaşam enerjisi veren zarif detaylardır. Dekorasyonda mevsimlere göre hareket etmeyi sevenler mevsimin öne çıkan çiçeklerini vazolarda ve saksılarda mutlaka kullanmalı.

Balkon ve teraslarınızı bahar dekorasyonuyla donatın

İlkbahar dekorasyonu yaparken sadece salonla sınırlı kalmayın. Sıcak havalarda çok kullandığımız balkon ve teraslar da en az salon dekorasyonu kadar önemli. Balkonlara özel basit bahar dekorasyonu yaparak yaz boyu vakit geçireceğiniz sevimli bir alan yaratabilirsiniz. Balkon ve teraslar için tasarlanmış minimal mobilyalar, sandalyeler satın alabilir ya da mevcut balkon ürünlerinizi renkli minderler, sprey boyalar ve birkaç renkli saksı çiçeğiyle bizzat renklendirebilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?