İç Mimarlardan Modern Dekorasyon Önerileri

Evin en çok kullanılan ve ön planda olan bölümü salonlardır. Salonlar daha geniş bir yaşam alanına sahip olduğundan misafirler için ayrı tutulur ancak şimdilerde salonun ferahlığı ve işlevselliği odanın kapalı kalmasını önlüyor. İç mimarlık çalışmaları kapsamında nefis salon dekorasyonları dikkat çekiyor. Salonda etkili bir dekorasyon oluşturulduğunda günlük ya da misafir fark etmeksizin daima özenli, konforlu, şık bir yaşam alanına sahip olunuyor. Dekorasyon önerilerinde salonla ilgili fikirler çok ilgi görüyor. Sizler de salonunuzda yeni bir atmosfer oluşturmayı istiyorsanız eğer online iç mimarlık hizmetlerinden yararlanarak ve elbette önerilerimize kulak vererek salonunuzda yeni bir dekorasyon havası estirebilirsiniz.

Zıt renklerin uyumu

online iç mimarlık nasıl çalışır

Dekorasyonda zıt renklerin kullanımı yeni bir trend değil. Birbirine tamamen zıt renkler, objeler ve eşyalar bir araya getirilerek uyumsuzluktan bir uyum çıkarılıyor. Mor ve sarı birbirine çok zıt iki renk ya da siyah ve beyaz, buna rağmen bir araya geldiklerinde müthiş bir denge doğuyor. Oksimoron ifadelerin gücünü dekorasyona yansıtan iç mimarlar, zıtlıkların uyumlu olabileceğini en şık şekilde gösteriyor. Salon dekorasyonu yaparken renklerde aşırı uyumdan kaçınarak taze bir görüntü elde edebilirsiniz.

Duvar kâğıdının dekorasyondaki zenginliği

Online iç mimarlık örneklerinde de görebileceğiniz gibi tek başına duvar kâğıdı dekorasyonda büyük yenilik getiriyor. Duvar kâğıtları, boya badanaya güçlü bir alternatif. İngiliz dekorasyon örneklerinde çok beğendiğimiz göz alıcı atmosferlerde duvar kâğıdı detayı öne çıkıyor. Minik çiçekli desenler, motifler, geometrik çizimler duvarları hareketlendiriyor. Çocuk odası dekorasyonu çalışmalarında tercih edilen duvar kâğıtlarını salona taşıyabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Duvar renginde renklerin enerjisi

Salon sadece misafir geldiğinde kullanılıyor olsa dahi önemli yaşam alanı. Bu nedenle duvar rengi seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Kırmızı, siyah gibi baskın renkler ilk anda dekorasyonda çok şık ve cezp edici dursa da mekânda geçirilen zaman göz önünde bulundurulduğunda göz yorgunluğu, stres kaçınılmaz hale gelebiliyor. Duvar rengi seçiminizde online iç mimarlık hizmetinden yararlanarak profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eşya ve obje seçimi

Online iç mimarlık genellikle sıfırdan yapılacak bir dekorasyonda rehber niteliği sağlıyor. Diğer yandan ise mevcut bir ev dekorasyonu için yeni eşya – obje seçiminde profesyonel destek sunuyor. Salonu yeniden dekore ederken modern dekorasyon yaratmayı amaçlıyorsanız eğer online iç mimarlık çerçevesinde alışveriş yapabilirsiniz. Böylece görüntüsüyle, işlevselliğiyle son derece modern, zarif ve konforlu dekorasyona kavuşabilirsiniz.  

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?