Genç & Çocuk Odası Dekorasyon Paketi

Genç ve çocuk odası dekorasyonu her ebeveynin bir gün ilgilenmesi gereken dekorasyon konularından sayılıyor. Çocuklar için güvenli, keyifli, huzurlu; genç çocukların ise kendini iyi hissedeceği özel bir alan oluşturmak bir noktadan sonra gereklilik oluyor.

Evimi Tasarla, online iç mimarlık ekibi, Genç Odası Tasarım Paketi ile bu gerekliliği çok cazip fiyatlarla çözüme kavuşturuyor. Tasarım paketimizi seçtiğinizde çocuk odanızı her şeyiyle birlikte baştan sona yeniliyor, tasarlıyoruz. Çocuk odası dekorasyonu için sizin görüşleriniz, bizim profesyonelliğimizi harmanlayarak kusursuz bir oda hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte ise sizleri bilgi akışından mahrum etmiyor, her aşamada birlikte hareket etmeye dikkat ediyoruz.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Çocuk odası dekorasyonu için duvar renkleri, mobilya seçimi, eşyaların konumlandırılması, renk ve aydınlatma, dekoratif obje seçimi, zemin kaplaması ve perde seçimi gibi tüm detaylarda çözümler üretiyoruz. Online iç mimarlık deneyimini yaşayacağınız tasarım paketimiz, sadece sizin değil çocuklarınızın da beğenisini toplamaya hazırlanıyor.

Çocuk Odası Dekorasyonunda Güvenlik ve Ergonomi

Genç odası dekorasyonunda her eşyanın her rengin birbiriyle ahenk içinde olmasına özen gösterirken eşyaların ergonomik ve güvenli olmasını da önemsiyoruz. Bebek ve çocuklar için dekorasyon tam bir tehlike yumağı olabiliyor.

İç mimarlık ekibimiz, Çocuk Odası Tasarımı paketini güvenlik çerçevesinde uyguluyor. Online iç mimarlık çok özenli, çok güvenilir ve çok modern adımlardan oluşuyor. Çocuklarınızın yaşam alanına kalite, güvenlik ve sağlık kazandırmak amacıyla özenle çalışıyoruz. Tasarım sürecimizi ayrıntılı şekilde hazırlarken sizlere Sihirli Rehber gönderimi yapıyoruz.

vr 360 ile iç mimarlık

Sihirli Rehber, çocuk odası dekorasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor. Elbette süreç boyunca telefon toplantılarıyla aklınıza takılan mimari konularla ilgili görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Online iç mimarlık, kapsamlı tasarım paketimiz sayesinde kendinizi iç mimar gibi hissedeceğiniz keyifli bir deneyim.

Genç & Çocuk Odası Tasarım Paketlerinin İçeriği

  • 2 – 3 adet alternatif plan ve 1 final plan yerleşimi
  • Esinlenme panosu
  • Tasarımcı mektubu
  • 3D render
  • +1 revizyon
  • VR ile 3D görüntüleme
  • Sihirli Rehber
  • İki kez telefon toplantısı
  • Alışveriş listesi
  • Ürün seçim rehberi

Genç & Çocuk Odası Dekorasyon Paketi Fiyatları

Genç – Çocuk Odası Tasarımı fiyatları 2199 ₺ ile sizlerle. En uygun online iç mimarlık hizmetlerini sunan Evimi Tasarla ekibi, tasarım paketleriyle belirli bir alanı ya da komple bir evi, ofisi profesyonel mimari uygulamalarıyla dekore etmenizi sağlıyor. Sizler de dekorasyonun modern, verimli, şık, konforlu ve işlevsel olmasını istiyorsanız Evimi Tasarla, online iç mimarlık tasarım paketlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?