Ofis Tasarım Paketi ile Tanıştınız mı?

Ofis tasarım paketi, Evimi Tasarla ekibinin online iç mimarlık kapsamında sunduğu pratik ve işlevsel hizmet paketlerinden biri. Çalışma odası ve ofisleri hedef alan tasarım paketi, gayet uygun fiyatlarla iç mimarlık hizmeti almanızı sağlıyor. Ofis tasarım paketinden yararlananlar, daha verimli ve şık bir ofise sahip olmanın keyfini yaşıyor. Işık, eşya yerleşimi, duvar tasarımı, renk ve dokular, zemin kaplaması, dekoratif eşyalar, perde ve jaluziler ofis tasarım paketinin içeriğini oluşturuyor. İlk andan son ana kadar iletişim kurularak ofis ve çalışma odaları sıfırdan dekore ediliyor. İç mimarlık ekibimiz, tasarım paketlerini hedef odaklı oluşturuyor. Ofisinizin nasıl bir temada olmasını istiyorsanız o tema en verimli şekilde sizler için hazırlanıyor, rehber eşliğinde size sunuluyor. Online iç mimarlık ile hızlı, verimli ve şık sonuçlar alabilirsiniz.

Online Ofis Tasarımı Nasıl Uygulanıyor?

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online iç mimarlık çalışmaları pratiğe dayalı sistemli bir çalışma bütününe sahip. Ofis paketini satın aldıktan sonra hemen çalışma başlıyor. Sizden ofisiniz ya da çalışma odanızla ilgili gerekli tüm detaylar alınıyor, ilk görüşme yapılıyor ve iç mimarlar ofisiniz için çalışmaya başlıyor. Çalışma paketinde duvar renklerinden eşya seçimine, aydınlatmadan dekoratif ürünlere kadar her detay yer alıyor. Ofis tasarım paketini uyguladığınızda kusursuz bir çalışma alanının sizleri bekleyeceğini bilmelisiniz.

Ofis Tasarım Paketinde Neler Var?

  • 2-3 adet alternatif plan ve 1 final plan yerleşimi
  • Esinlenme panosu
  • 3D render
  • Tasarımcı mektubu
  • +1 revizyon
  • VR ile 3D görüntüleme
  • Tasarım süresince 2 kez 45 dk telefon toplantısı
  • Alışveriş listesi
  • Ürün seçim rehberi

Ofis Tasarım Paketi Fiyatları

vr 360 ile iç mimarlık

Online iç mimarlık ve tasarım paketleri ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor, çok geniş bir bütçe aralığına hitap ediyor. Ev ya da ofis dekorasyonu fark etmeksizin kullanıcılar, profesyonel iç mimarlık uygulamalarına uygun fiyat avantajıyla ulaşabiliyor. Evimi Tasarla, online iç mimarlık ekibi, ofis tasarım paketlerini 1999 ₺ ile hedef kitleye sunuyor. Sizler de kapsamlı ofis dekorasyonu için cazip fiyatlarımızdan yararlanabilir, iç mimarlarımızın modern yaratıcılığından yararlanabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?