Stüdyo Daire Tasarım Paketi: Online İç Mimarlık

1+0 olarak da bilinen stüdyo daire tasarımlar yekpare bir alanın bölümlere ayrılmasıyla oluşuyor. Yalnız ya da yeni evlilerin çok tercih ettiği stüdyo dairelerin dekorasyonu için doğru hareket edildiği takdirde küçük alanlardan çok ferah, işlevsel ve konforlu yaşam alanları doğabiliyor. Küçük, sevimli bir eviniz varsa eğer dekorasyon konusunda işinizi kolaylaştıracak Stüdyo Daire Tasarım Paketi tam size göre olabilir. Online iç mimarlık tasarım paketlerimizden biri olan stüdyo daire dekorasyon paketimiz, yaşam alanlarına konfor ve şıklık kazandırırken profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor.

Stüdyo Daire Tasarım Paketi, küçük ev dekorasyonu ile ilgili kusursuz çalışmalar yapılabileceğini gösteren zengin bir paket içeriğinden oluşuyor. Stüdyo daire dekorasyon paketi yüzeysel değil çok yönlü bir çalışmayla yaşam alanlarınızın daha kaliteli ve verimli hale gelmesini sağlıyor. Yatak odası, oturma alanı ve mutfak genellikle aynı alan içerisinde konumlanıyor. Çoğu stüdyo dairede dağınık bir yerleşim hâkim. Küçük evinizi şekillendirmek için profesyonel iç mimar desteği almak gözünüze masraflı geliyor olabilir ancak şimdilerde online iç mimarlık paketleri popüler. Evinizle ilgili detayları bizimle paylaşarak uygun fiyat dekorasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Stüdyo Daire Tasarım Paketinde Sizleri Neler Bekliyor?

online iç mimarlık nasıl çalışır

Stüdyo daire tasarımlarımızda evin mümkün mertebe ferah ve konforlu olmasını önemsiyoruz. Online iç mimarlık tasarım paketlerimizde de bu odağı kaybetmiyor ve beklentiniz doğrultusunda keyifle, güvenle, huzurla vakit geçireceğiniz bir ev tasarlıyoruz. Üstelik tüm bunları çok ekonomik fiyatlarla, online çalışmayla gerçekleştiriyoruz. 1+0 Tasarım Paketi, zemin döşeme, duvar tasarımı, eşya seçimi, eşya yerleşimi, renk ve doku, aksesuar seçimi gibi evi ev yapan tüm unsurlardan oluşuyor. Örneğin, hayalinizde kurduğunuz bir ev dekorasyonu varsa bunu bizimle paylaşarak hayallerinizdeki dekorasyon rehberini hazırlamamızı sağlayabilirsiniz.

İç mimarlarımız, tasarım paketlerinde sizlerle birkaç defa uzun telefon toplantısı yapıyor, 3D VR sistemiyle dekorasyonun nasıl olacağı hakkında görüntüler sunuyor. Online iç mimarlık hizmeti olmasına karşın her şey fazlasıyla detaylı ve titizlikle hazırlanıyor. İşin mimari tasarım kısmını tamamladıktan sonra ise sizlere nihai çalışmayı gösteren dijital bir rehber gönderiyoruz. Bu rehberle evinizi iç mimar desteğiyle dekore edebilirsiniz. Tasarım paketimizin sürprizi ise antre ve koridor tasarımı hediyesi. Evinizin girişinden itibaren her köşesini belli bir temada şık bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

1+0 tasarım paketi içeriği şöyle;

 • Projelendirme
 • 3D render
 • Esinlenme panosu
 • Tasarımcı mektubu
 • Tasarım paketi süresince iletişim
 • +1 revizyon
 • Eşya-ürün seçimi
 • VR ile 3D görüntüleme
 • Ölçülü yerleşim planı
 • Online proje gönderimi
 • Alışveriş listesi

Tasarımcı mektubumuz dekorasyon yaparken dikkat etmeniz gereken unsurları içeren bir çeşit öneri/tavsiye mektubudur. Bu mektup tasarımın inceliklerini öğrenmenize, çok yönlü bir tasarım gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedefliyor.

1+0 Tasarım Paketi Fiyatları

vr 360 ile iç mimarlık

Evimi Tasarla iç mimar ekibinden müthiş bir hizmet! Küçük evlerinizin daha keyifli olmasını sağlayan dekorasyon paketlerinin ekonomik fiyatları ile dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Stüdyo Daire Tasarım Paketi 2699 ₺ gibi uygun bir fiyatla sizlerle buluşuyor. Tasarım paketlerimize dair daha kapsamlı bilgi ya da farklı dekorasyon talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsin. Online iç mimarlık çalışmalarımız mekâna, kuruma ve kişiye özel çözümlerle sizlerle.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?