Evimitasarla.net Yenilendi!

Sizlere Daha İyi ve Çeşitli Hizmet Sunmak İçin Buradayız

Türkiye’nin ilk online iç mimarlık ve tasarım portalı Evimitasarla.net olarak, web sitemizi kullanıcı odaklı tasarım anlayışıyla yeniledik. Sitemiz kullanılabilirlik ve erişilebilirlik anlamında artık daha pratik… Tasarım paketlerimizi ise farklı kullanıcı tipine göre ayrıştırarak geliştirdik.

Hediye fikrine yeni bir soluk getirmek isteyenleri de unutmadık…

Kişiye Özel Fikri Güçlendirilerek Tasarım Paketleri Çeşitlendi…
online iç mimarlık nasıl çalışır

Buna göre kullanıcılar, ‘Ücretsiz Tavsiye’ haricinde ‘Duvar Tasarımı’, ‘Tazelenme Paketi’ ve ‘Hepsi Bir Arada Paketi’ alternatifleri arasından kendilerine uygun olanı seçebilecek.

Eve Neşe Katan ‘Duvar Tasarımı Paketi’

TV duvarı, yatak başı duvarı, kitaplık duvarı, antrelerdeki dresuar-portmanto duvarı vb. gibi tek bir duvar bazında gerçekleştirilmesi istenen tasarımlar için maliyet olarak çok uygun ve pratik bir yol.

vr 360 ile iç mimarlık

Çalışma sonunda kullanıcıya teslim edilecek ürünler: ölçülü olarak projelendirilmiş duvar tasarımı (2D), alışveriş listesi (dresuar, kitaplık, tablo, yatakbaşı vs), ürünlerin bir arada kullanımıyla kolaj haline getirilen esinlenme panosu. Bu çalışma kullanıcıya online olarak teslim edilmekle birlikte bir revizyon hakkı ve süreçte evimitasarla ekibiyle iletişim hakkı bulunuyor.

Evini Yenilemek İsteyenlere ‘Tazelenme Paketi’

Mobilyalar değiştirilmeksizin mekandaki aksesuarların değişimi ve yenilenmesi, duvar boyası, zemin kaplaması ve ev tekstil önerileri için ekonomik ve pratik çözüm.

Kullanıcıya teslim edilecek proje ürünleri: ölçülü yerleşim planı, ürünlerin fiyat, kod ve adres bilgilerini içeren bir alışveriş listesi, ürünlerin bir arada kullanımlarını gösteren kolaj niteliğindeki esinlenme panosu. Gönderim online olarak yapılmakla birlikte süreçte evimitasarla ekibiyle iletişim ve bir revizyon hakkı bulunuyor.

Kapsamlı İç Mimari Hizmeti ‘Hepsi Bir Arada Paketi’

Genel tasarım paketleri içinde en kapsamlı olanı. Mekanını tamamen yenilemek isteyenlerin, yeni bir eve taşınacakların veya mobilyalarını tamamen yenileyeceklerin paketi…Tasarım sonucunda tasarlanan ürünler ücretsiz kargo yoluyla kullanıcıya ulaştırılıyor.

Teslim edilecek proje ürünleri: ölçülü yerleşim planı, detaylandırılmış alışveriş listesi, ürünlerin bir arada kullanımlarını gösteren iki adet esinlenme panosu, Mekana özel hazırlanmış 3D görseller ve tasarımcıdan kullanıcıya özel dekorasyon önerileri niteliğindeki tasarımcı mektubu. Revizyon ve süreçte iletişim hakkı bu pakette de yer alıyor.

Sıradışı Bir Hediye Arayışındakiler İçin Benzersiz Fikir…

Evimitasarla.net ekibi olarak, özel günlerde fark yaratmak isteyenleri de unutmayarak ‘hediye et’ fikrini dekorasyon ve iç mimarlığa taşıdık. Bu doğrultuda kişiler evlerinde yenilik yapmak isteyen sevdiklerine kendi belirledikleri tutarda veya tasarım paketi bazında hediye verebilecek. Tek yapmaları gereken Anasayfa’nın en üst sekmesinde yer alan ‘Hediye Et’ butonuna tıklamak ve süreci takip etmek…

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?