Ev Dekorasyonunda Basit Adımlar

Herkes yaşadığı evi kendi zevkine, tarzına göre dekore ediyor. Ev dekorasyonu sınırsız seçeneğin, fikrin yer aldığı zengin bir alan. İç mimarlar, dekorasyon uygulamalarında kişilerin tarzını, ruhunu yansıtan tasarımlar hazırlıyor. Mobilyalar, aksesuarlar, tamamlayıcı unsurlar, aydınlatmalar ev dekorasyonu için ana parçaları oluşturuyor. Online iç mimarlık çalışmalarını da yürüten Evimi Tasarla ekibi, basit dekorasyon önerileri ile evinizi tasarlamanızı sağlıyor. İşte ilham alacağınız dekorasyon önerileri;                                    

Aykırı renklerin cazip uyumu 

online iç mimarlık nasıl çalışır

Dekorasyon trendlerini incelediğinizde renklerin birbirine aşırı uyumu yerine zıt renklerin öne çıktığını görebilirsiniz. Ton sür ton dekorasyon trendi hala devam ediyor, fakat daha canlı ve özgün bir dekorasyon isteyenler için aykırı renk uyumu öneriliyor. Zıt renk dekorasyon uygulamasında iki ya da üç renk kullanılarak hoş bir ambiyans elde edilebiliyor. Aksesuarlarla dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.  

Enerjisi yüksek dekorasyon 

Online iç mimarlık uygulamalarını incelediğinizde enerjisi yüksek sıcak renklerin samimi bir dekorasyona imza attığını görebilirsiniz. Dekorasyonda konforu ve samimiyeti birlikte sağlayabilirsiniz. Sıcak renkler, şık aksesuarlar, tamamlayıcı duvar tasarımı ile dört mevsim konforu hissedebilirsiniz. İç mimarlık tasarımlarında mekanın yapısına özel yüksek enerjiyi yansıtan dekorasyon uygulamak doğru renk ve eşyalarla mümkün. 

vr 360 ile iç mimarlık

Grinin bin bir tonu her yerde 

Ev dekorasyonu ya da ofis dekorasyonu denince tek bir renk çevresinde dolaşmayı sevenler için bu yıl grinin rengi. Gri dekorasyon stilinin ne denli popüler olduğunu anlatmaya gerek yok. Grinin her tonu ev ve ofis dekorasyonlarına mükemmel uyum sağlıyor. Duvar tasarımı, koltuk takımı ve ev tekstilinde grinin tonlarını tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Griye hareket kazandırmak için ise ahşabın doğallığını kullanabilirsiniz. 

Profesyonellerden online ev dekorasyon desteği 

Basit dekorasyon önerileri ile bir evi ya da oda gibi küçük yaşam alanlarını ekonomik fiyatlarla yenileyebilirsiniz. Hem profesyonel hem de ekonomik bir dekorasyon istemeniz halinde ise online iç mimarlık tasarım paketlerini tercih edebilirsiniz. Online ev dekorasyonu paketleri size özel tasarım içeriğiyle uygun fiyat dekorasyon hizmeti almanızı sağlıyor. Dekorasyonda seçeneklerin sınırsız, tasarımın zengin olduğunu gösteren iç mimarlık paketleri, yıl boyunca sizlerle.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?