Dekorasyon Danışmanlığı

1.750,00 ₺

Evindeki veya ofisindeki herhangi bir mekanını bir mimara danışarak küçük dokunuşlarla değiştirmek isteyenler içindir. Bir toplantı yaparak söz konusu mekan için uyumlu renk ve malzeme önerilerinde bulunuruz ve sonrasında toplantıdaki dekorasyon önerilerini dijital bir sunum dosyası ile iletiriz. Sürecimiz online ve tamamen sana özeldir.

ÖNCESİ - SONRASI

before
After

  %100 SANA ÖZEL

Tasarımcın senin hayallerindeki mekanı tasarlayacak.

  GÜVENLİ ÖDEME

3D Secure güvencesi, taksitli ödeme imkanı.

  REVİZYON HAKKI

İçine sinmeyen bir şey olursa bir revizyon hakkı.

ÖRNEK PROJE

PAKET İÇERİĞİ

Ayrıntılı bilgi için görsellerin üstüne tıklayınız.
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı
Kayıt bulunamadı

SÜREÇ

 İç mimarlık hizmeti online olarak her yerde yanınızda. Evde, işte, tatilde... Online İç Mimarlık, mimarınız ile online iletişim halinde olacağınız ve değerli zamanınızı verimli kullanacağınız bir süreçtir. Nasıl mı?
 Size uygun tasarım paketini seçip siparişinizi verdikten sonra proje ile ilgili fotoğraf, eskiz gibi bilgileri bize ileteceğiniz Proje Formunu dolduracaksınız. Bu aşamada çözeceğiniz Stil Asistanı sizin tarzınızı bulacak ve tarzınızı ve nelerden hoşlandığınızı anlamamıza yardımcı olacak.
 Sizinle iletişime geçerek birlikte belirlediğimiz tarihte tasarımcınızla online bir toplantıda projenin detaylarını görüşme fırsatınız olacak.
Online toplantıda tasarımdan beklentileriniz ve hayalleriniz, tarzınız, mekanın işlevselliği, bütçeniz gibi detaylarla sizi daha iyi tanıyacak ve anlayacağız. Size özel ve beğeneceğiniz bir proje olması için bu adımı önemsiyoruz.
 Odanız için yerleşim alternatifleri hazırlayarak fikrinizi alacağız ve içinize sinen yerleşim planı ile ilerleyeceğiz. - Yerleşim planında netleşen mobilya ölçüleri ve geometrileri ile bütçenize ve tarzınıza uygun ürün seçimleri yapacağız.
 Alternatif ürün seçimlerimiz üzerinden konuşacağımız bir online toplantı daha gerçekleştireceğiz.
 Uyumunu netleştireceğimiz ürünler ile projenin sunum aşamasına geçeceğiz

PAKET KARŞILAŞTIRMA

Paket Adı/İçeriği
Esinlenme Panosu
Alternatifli Yerleşim Planı
Alışveriş Listesi
Proje için Mimarla İletişim
Renk ve Doku Seçimi
Aksesuar Seçimi
Mobilya Seçimi
Özel Mobilya Tasarımı
3D Görsel
VR360
Revizyon Hakkı
Tüm Tabloyu Gör

YORUMLAR

Cem Bey ⭐⭐⭐⭐⭐

"Mimarım ile yaptığım görüşmeler ile aklımdaki tüm soru işaretleri gitti. Bir noktada tıkandıysanız ve yardıma itiyacınız var ise Evimitasarla tam size göre."

Hatice Hanım ⭐⭐⭐⭐

"Zaten zevk sahibi birisiyim ve aklımda ne istediğim vardı fakat tasarıma dökemiyordum. Mimarımın yönlendirmeleriyle ortaya çok güzel bir tasarım çıktı"

Ahmet Bey ⭐⭐⭐⭐⭐

"Yeni evliyim, eşimle yaşam alanımızı uygun bir bütçe ile mimar eli değmiş bir hale getirmek istiyorduk. Evimitasarla bize çok yardım etti."