Yatak Odanızdaki Ofis

Global bir zorunluluktan dolayı çoğumuz profesyonel yaşantımızı evlerimize taşıdık. Evinde çalışma alanı olarak kullanabileceği bir odası olanlar bu konuda şanslı fakat hepimizin evi ayrı bir çalışma odası kurgulayacak kadar büyük olmayabilir, bu durumda günlük yaşantımızı sürdürdüğümüz odalardan birinde çalışmamız gerekir.

Hiç kimse günün genelinde vakit geçirdiği mekanda dağınık bir çalışma ortamına sahip olmak istemez, özellikle günün yorgunluğunu atmak için kullandığı dinlenme mekanlarında. Fakat çalışma ortamı oluşturmak için tek uygun alanınız yatak odanız ise organize ve kompakt bir çalışma ortamı tasarımı ile bu kabusunuza son verebilirsiniz.

Dağınıklığı Gizleyin

online iç mimarlık nasıl çalışır

Çalışma alanınız için size gereken yatak odanızın estetiğine uygun bir mobilya kullanmaktır. Duvara sabitlenmiş kapanır bir masa kullanırsanız çalışmanız bittiğinde masa tablasını kapatarak dağınıklık ve yer kaybı problemlerinizi çözebilirsiniz.

Dinlenme Alanı ile Çalışma Alanını Ayırın

Basit bir yazı masası, konsol veya küçük bir yemek masası da sizin için güzel bir alternatif olabilir. Bu durumda Yatağınız ile çalışma masanız arasına gizleyici görevi görecek seperatör ve raflar ile çalışma ortamınızdaki kalabalığı dinlenme alanınızdan gizleyebilirsiniz. Ayrıca monitörünüzü göz seviyesinde kullanabilmek için ayaklı bir raf kullanarak aynı zamanda kullanmadığınız zamanlarda klavyenizi bu rafın altına sürebilirsiniz. 

Yaratıcı Depolama Fikirleri Üretin

Yatak odanızda çalışma ortamı oluşturmak için muhtemelen sınırlı bir alana sahip olacağınız için mümkün olduğunca verimli bir çalışma alanı ortaya çıkarmak amacıyla odadaki her fırsatı değerlendirmelisiniz. Düzenleyici ve kutular kullanarak çalışma araç gereçlerinizi saklayabilir, hatta daha yaratıcı bir depolama örneği olarak bir vintage bavul bile kullanabilirsiniz.

Yatak Odanıza Uygun Bir Koltuk Edinin

vr 360 ile iç mimarlık

Yatak odanızda bulunan bir ofis koltuğu odanızın estetik algısını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle görsel olarak daha hoş olan bir yemek sandalyesi ya da minderli bir tabure kullanabilirsiniz. Tabii burası sizin uzun süreli çalışacağınız bir alan olacaksa vücudunuza uygun bir çalışma koltuğu en iyisidir, bu yüzden yatak odanıza uygun olabilecek şık bir çalışma koltuğu almak sizin için daha doğru bir alternatif olacaktır.

Evinizde herhangi bir odada bir çalışma alanı tasarımına ihtiyacınız varsa EvimiTasarla.net’in Duvar Tasarımı Paketi tam size göre! Sadece 360 TL tutarında bir Duvar Tasarım Paketi alarak kendinize güzel bir çalışma köşesi yaratabilirsiniz

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?