Şık ve Basit 5 Antre Dekorasyonu Önerisi

Ev dekorasyonu evin girişinden başlar. Yabancı biri evinize ilk adım attığı andan itibaren daha antre dekorasyonu ile dekorasyon tarzınız hakkında ipucu toplamaya başlar. Stil sahibi kişilerin ev ya da ofis fark etmiyor, mekânın giriş bölümünü de özenle dekore etmesi beklenir. Evimi Tasarla online iç mimarlık ekibi, stil sahibi ev dekorasyonları için ilk adımın başladığı antre dekorasyonuna dair basit fakat çok şık önerileri var. İşte antre dekorasyonu önerileri; 

Duvara sabitlenen ayakkabılıklar

Antre ayakkabılık, portmanto gibi gereksinim duyulan eşyaların olduğu bir alan. Bu eşyaların seçimi ve yerleşiminde doğru hareket etmeniz halinde çok şık bir antre dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Eğer dar bir alana sahipseniz, antre renklerinde kesinlikle açık renkler tercih etmeli, renklerle ferah bir ortam sağlamalısınız. Ayakkabılık gibi temel eşya ihtiyacında ise yine beyaz, ekru, bej gibi açık renklerde, duvara sabitlenen minimal modellere yönelmelisiniz. 

Zarif dresuar tasarımları

Dekorasyonun altın kurallarından biri doğru mobilya seçimidir. Online iç mimarlık hizmetlerimizde, ekibimizle birlikte mekâna uygun doğru mobilya önerilerinde bulunuyoruz. Antre dekorasyonu yaparken dresuar kullanacaksanız eğer ince, modern, şık, az yer kaplayan ve depolama alanı bulunan modeller tercih etmenizde fayda var.

Modern vestiyer seçenekleri

Mont, çanta, hırka gibi eve girerken çıkardığınız ve yine evden çıkarken giyeceğiniz eşyalarınızı asmak için bir vestiyere ihtiyacınız var, evet. Fakat kaba, geniş, büyük, kapsamlı bir vestiyer almak zorunda değilsiniz. Vestiyer yerine dilsiz uşak, modern tasarımıyla dikkat çeken askılıklar ya da doğrudan duvara monte edilebilen askılık sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Online iç mimarlık ekibimiz, dar ve geniş alanlarda minimal tasarım tercih edenlere hantal vestiyerler yerine daha şık ürünler öneriyor. 

Antreyi ferahlatan ayna tasarımları

Aynalar, dekorasyonun gizli destekleyicisi ve tamamlayıcısı sayılıyor. Özellikle antre dekorasyonunda ayna bir ihtiyaç. Zira evden çıkarken son kez nasıl göründüğünüze bakmak istersiniz. Ayna seçiminde oval, yuvarlak formları tercih edebilirsiniz. Çerçeveli, tablo görünümünde bir ayna dekorasyonu daha sanatsal gösterecektir. Online iç mimarlık ekibimizin de sevdiği bir tamamlayıcı olan ayna, küçük alanların daha derin ve ferah görünmesini sağladığı için ekstra önem taşıyor.