Online Oda Tasarımı Yaparken Mekanı Verimli Kullanmanızı Sağlayacak Öneriler

Online oda tasarımı Evimitasarla ekibi tarafından verilen bir online iç mimarlık hizmetidir. Evinizde yaşadığınız için evinizin tarzına karakteriniz ve rutinleriniz yansır. Tercih ettiğiniz her ürün evinize farklı bir doku katarken diğer taraftan da yaşam alanlarınızla bir bağ oluşturmanızı sağlar. Mekanınızı etkili kullanarak ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

Sizler için yaşam alanlarınızı konforlu hale getirecek verimli kullanım önerileri sıralıyoruz;

online iç mimarlık nasıl çalışır

Yuvarlak Yemek Masası Seçin

Yuvarlak yemek masaları daha çok mutfak ya da balkonda küçük kahvaltı ya da kahve masası olarak kullanılıyor. Ancak mekanda alandan tasarruf etmek istiyorsanız yuvarlak masalar salonda ya da yemek odalarında da kullanılabilir.

Televizyonu Duvara Monte Edin

vr 360 ile iç mimarlık

Online oda tasarımı çalışmalarında küçük bir alanınız varsa televizyonu duvara monte etmeniz çok yapıcı bir çözümdür. Bu sayede boşluklara diğer dekoratif objeleri koyabilir ve evinizin küçük alanını verimli ve stilinize uygun kullanabilirsiniz.

Odanızda Aynalara Yer Ayırın

Bir odada aynalara yer verirseniz daha ferah mekanlar oluşturabilirsiniz. Dekoratif ve estetik aynalar tercih ederek evinizin her detayına hacim ve genişlik katabilirsiniz. Aynı tercih etmek en klasik dekorasyon fikirleri arasındadır.

Doğal Tonlarla Tanışın

Evinizde doğal tonlarla tanışmayı deneyin. Doğal tonlar evinizin daha ferah ve rahatlatıcı görünmesine yardımcı olacaktır. Odanızda doğadan ilham alan tonlar kullanarak daha yumuşak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ayrıca araya desenli parçalar serpiştirerek odanıza tarzınızı katabilirsiniz.

Odanıza Özel Depolama Alanları Oluşturun

Evinizde yer alan boşlukları da depolama alanları oluşturarak değerlendirin. Online oda tasarımı yaparken evinize özel tasarımlar alanı etkili kullanmanızı sağlar. Duvarın içi ya da duvar formuna yapılan kitaplık ya da dekoratif sepet gibi çözümler ekstra depolama alanı kazanmanızı sağlarken aynı zamanda evinize özel bir karakter katacaktır.

Az Sayıda Büyük Eşyalar Kullanın

Küçük bir mekanınız varsa ve bu alanı daha etkili kullanmak istiyorsanız az sayıda büyük mobilya seçimi doğru olacaktır. Yanlış duymadınız az sayıdaki büyük mobilyalar evinizde ferahlık hissini arttıracak bir uygulamadır. Mobilyaları duvara dayamak yerine aralarında boşluk bırakmayı deneyin.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?