Online Oda Tasarımı

Herkes kendi odasını istediği gibi tasarlamak ister. Odasının duvar renginden odasında yer alan kitaplığa kadar her yaşta insanlar kendi dokunuşlarını yapmaktan keyfi alırlar. Sizler de kendi odanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Odanızı tasarlarken profesyonel bir destek almayı hiç düşündünüz mü? Üstelik oturduğunuz yerden odanızı kolayca tasarlamaya ne dersiniz?  Üstelik çok uygun bir bütçeyle odanızı şekillendirebilirsiniz.

Son zamanlarda dünyayı etkisine alan online oda tasarımı hizmetleri evimitasarla.net ile şimdi ülkemizde. Sizler de üye olarak odanızı istediğiniz gibi tasarlamanın keyfini sürebilirsiniz.  Odanızı tasarlamak için profesyonel bir destek istiyorsanız ve dijital dünyanın bu konuda avantajlarından yararlanmak istiyorsanız evimitasarla.net her zaman sizleri bekliyor.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Oturduğunuz Yerden Odanızı Tasarlayın

Evimitasarla.net hayalinizdeki odayı tasarlama konusunda size destek olan profesyonel bir iç mimarlık hizmetidir. Oturduğunuz yerden odanızı kolayca tasarlayabilirsiniz. Öncelikle sisteme üye oluyorsunuz ve size özel çözümler sunulması adına karşınıza gelen formu dolduruyorsunuz. Daha sonra size sunulan tasarım paketleri arasından bir tane seçiyorsunuz. Bu aşamada her bütçeye uygun bir oda tasarım paketi bulabilirsiniz.

 Tasarım paketinizi belirledikten sonra sistem üzerinden tarzınıza ve bütçenize uygun bir tasarımcı mimarla tanışıyorsunuz. Daha sonra odanızla ilgili istenenleri sisteme yükledikten sonra odanızı yeni baştan keşfetmeye başlayabilirsiniz. Son aşamada ise istediğiniz ürünleri seçiyorsunuz ve odanıza yerleştirmek kalıyor. Evimitasarla.net her bütçeye uygun bir online tasarım desteği sunuyor.

vr 360 ile iç mimarlık

Ücretsiz Tasarım Fikirleri ve Stil Galerisinden Faydalanın

Online oda tasarımı konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız stil galerisini inceleyebilirsiniz. Stil galerisinden üç tane görsel seçerek mimarların tarzınızı anlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında sizler de sisteme tarzınıza uygun bir tasarım çalışması yükleyebilirsiniz. Oda tasarımında fikir almak için Evimitasarla.net tam da size göre bir platform.

Odanızı tasarlarken renkleri belirleme, doğru ürünleri seçme, genel uyumu sağlama, aksesuarları belirleme, odanızın stilini netleştirme gibi tüm konularda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Sistem tarafından size atanan danışmanlar online oda tasarımı hizmeti boyunca sizlere ücretsiz tasarım tavsiyeleri veriyor. Böylece düşük bütçelerle odanızı istediğiniz şekilde tasarlamanın keyfini yaşamak da size kalıyor.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?