Online İç Mimarlık Hizmetimiz Artık Yurtdışında Yaşayanlar İçin de Mümkün !

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun EvimiTasarla.net Bir Tık Uzağınızda…

 

EvimiTasarla.net yine bir ilk ile karşınızda!

online iç mimarlık nasıl çalışır

Sunduğumuz avantajlara bir yenisini daha ekledik. Online iç mimarlık denilince ilk akla gelen EvimiTasarla’ nın, yurtdışına açıldığını biliyor muydunuz? Bir süre önce yurt dışındaki evlere de misafir olmaya başladık. Almanya ve İngiltere ile başladığımız bu yenilikle yurtdışındaki çalışmalarımızı da hızla sürdürmeye devam ediyoruz.

 

vr 360 ile iç mimarlık

Online iç mimarlığın sağladığı kolaylıkları ve pratikliği duymayan kalmamıştır diye düşünüyoruz. Sizler için hizmet kapsamımızı genişlettik ve yurtdışına da proje yapmaya başladık. Nasıl mı?

 

   

Evinizin iç mimari tasarımı için; uygun fiyata, pratik ve hızlı bir şekilde hayallerinizdeki dekorasyona kavuşmak istiyorsunuz. Adresiniz tabi ki EvimiTasarla! Fakat yurtdışında yaşıyorsunuz…

Artık bu hizmete ulaşamadığınız için üzülmeyin. Çünkü, öncelikle Avrupa olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine tasarım üretebiliyoruz.

Eviniz için iç mimari projelendirme yaparken size özel bir tasarım olması bizim için öncelikli konulardan. Size en konforlu ve ergonomik yaşam alanını sağlamak için yerleşim planınızı büyük bir özen ve titizlikle hazırlıyoruz. Bununla birlikte estetik olarak hayal ettiğiniz dekorasyonu tasarlıyoruz.

Sizin bulunduğunuz ülkede yaşadığınız şehir özelindeki ev dekorasyon ve mobilya mağazalarından yaptığımız mobilya ve ürün seçkileriyle evinizin tasarımını yapıyoruz. Siz hem mağaza ve ürün araştırma zahmetinden kurtuluyorsunuz hem de evinizin iç mimari tasarımını uzmanlara bırakmış oluyorsunuz.

Tasarlatmak istediğiniz odanın üç boyutlu modellemesini yapıyoruz ve böylece gerçekçi görseller ile odanızın tasarımı bitmiş halini görebiliyorsunuz. Bu görsellerle birlikte size; odanızın ölçülü yerleşim planı, ürünleri nasıl kombinleyeceğinize dair ışık tutan ilham paftaları ve alış veriş listesi içeren bir proje gönderiyoruz.

 

 

 

Sizlerin hayalindeki dekorasyonu tasarlamak bizim profesyonellik alanımız. Güven ve özene dayanan çalışmalarımızla mutlu olmanızı önemsiyoruz. Herkes hayallerindeki dekorasyona sahip olsun, yaşadığı yerde keyifli vakit geçirsin diye, EvimiTasarla.net sizler için var olmaya devam ediyor…

 

 

 

 

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?