Online İç Mimarlık Hizmeti

İnsanlar yaşam alanlarına kendi stillerini katma konusunda son yıllarda daha fazla ısrarcı hale gelmiş durumda. Çünkü artık iç mimarlık desteği çok daha uygun maliyetlerle yapılmaya başladı. Bunun yanında son yıllarda yaşam alanlarının oluşturulmasında online iç mimarlık hizmeti popüler hale geldi. Artık insanlar odasını, ofisini, evini dizayn ederken oturduğu yerden destek alabilir.

Bilgisayar başında oturarak yaşam alanlarınızı en kusursuz şekilde oluşturabilirsiniz. Bunun için Evimitasarla.net’te verilen online iç mimarlık desteğine başvurabilirsiniz.  Her bütçeye uygun tasarım paketleriyle duvar, mobilya ve daha birçok detayı içine alacak tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel iç mimarlar sizlerin istekleri doğrultusunda yaşam alanlarınızı dizayn edecektir.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Evimitasarla’da online iç mimarlık hizmeti almanız çok basit. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şekildedir;

  • Öncelikle sipariş oluşturabilmek için sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri için iç mekan tasarımları konusunda tüm sorularınızı sorarak uzman iç mimarlardan tavsiye alabilirsiniz.
  • Evimitasarla.net müşterilerine çeşitli paketler sunar.  Kişiye özel tasarımlar için tasarım paketlerinden bir seçim yapılır. Daha sonra da proje formunu doldurarak tasarım işlemlerini yönlendirebilirsiniz.
  • Sistem tarzınızı yönetebilmek adına size özel bir form hazırlar.  Daha sonra değiştirmek istediğiniz alanı farklı açılardan fotoğraflamanızı ister. Ardından yaşam alanınızı basit bir kroki ile ölçülendirmeniz isteniyor. Daha sonra sihirli rehberler yaşam alanınızın tasarım projesi sizlere yollanır.
  • İç mekanınızı tasarlarken renk, ürün, genel uyum, aksesuar gibi konularla ilgili danışmanlardan tavsiye alabilirsiniz.
  • Evimitasarla.net’te sevdikleriniz için bir tasarım hediyesi de alabilirsiniz Hediye tutarını belirleyerek sevdiklerinize online iç mimarlık hizmeti armağan edebilirsiniz.
  • Tasarım paketleri arasından bir seçim yaparak siparişinizi verdikten sonra iç mimarlar kısa süre içinde çalışmasını tamamlar ve yaşam alanınızın formunu sizlere verir.

Küçük ya da büyük mekan tasarımları için her bütçeye uygun tasarım projesi konusunda destek alabilirsiniz. Bu konuda sizlere destek veren online iç mimarlık çalışmasıyla en kısa sürede yaşam alanınıza tarzınızı getirebilirsiniz. Revizyon hakkıyla birlikte yaşadığınız iç mekanları en çekici ve estetik hale getirme konusunda online destek alabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?