Online İç Mimarlık Hizmeti Dış Mekan Paketleri

Online iç mimarlık hizmeti son yıllarda Amerika’dan sonra ülkemizde de popüler hale gelmeye başladı. Birçok işletme tarafından verilen bu hizmette nitelikli destek alabileceğiniz seçenekler çok sınırlıdır.

Dış mekanlarınızı yeni baştan yaratmak istiyorsanız sizin için Evimitasarla ekibi olarak çok özel paketler oluşturduk. Öncelikle paketlerimizin tamamının her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak geliştirildiğini belirtelim.

online iç mimarlık nasıl çalışır

En çok tercih edilen dış mekan online iç mimarlık hizmetleri paketleri şu şekildedir;

Renk ve Doku Paketi

 Yaşam alanlarınızı tasarlama konusunda tüm detaylara karar verdiyseniz ve renk ile doku konusunda bir seçim yapamıyorsanız Evimitasarla tam da aradığınız iç mimarlık desteğini sizlere sunuyor. Renk ve doku konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız profesyonel ekibimizle sizlere destek oluyoruz.

Paketimiz kapsamında 2 defa 35-45 dakika arası online telefon toplantısı yapıyoruz. Bu süreçte sizi anlamaya çalışıyor ve tarzınıza uygun bir renk seçimi ile doku belirleme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Paketimizde revizyon hakkınız da bulunuyor.

vr 360 ile iç mimarlık

Renk ve doku paketinde alanında uzman profesyonel iç mimarlarımız mimari konsept önerileri ile sizinle buluşuyor. Böylece yaşam alanlarınızın yapısına uygun dış mekan dekorasyonu gerçekleştirirken renk ve doku açısından bir bütünlük elde etmenizi sağlıyoruz.

Balkon, Kış Bahçesi ve Teras Tasarımı

Dış mekan dediğinizde aklınıza her zaman apartmanlardaki ortak alanlar ya da bahçeler gelmesin. Evinizde size özel bir alan yaratmak istiyorsanız balkon ya da teras tasarımı konusunda online iç mimarlık hizmeti paketimizden yararlanabilirsiniz.

Sizin için bahçe, teras ya da kış bahçenizi yeni baştan yaratıyoruz. Dış mekanlarınızda mobilya seçimi ve yerleşim planı konusunda uzmanlarımızın önerilerinden yararlanabilirsiniz. Duvar renginden aksesuar önerilerine, mobilya seçiminden aydınlatma seçimine kadar tüm konularda önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu pakette 2-3 adet alternatif plan ve final planı yerleşimini bulabilirsiniz. Ayrıca esinlenme panosu ve tasarımcı mektubu da sunuluyor. Alışveriş listesiyle birlikte 2D görsel hizmetimiz de bulunuyor. Online iç mimarlık hizmeti kapsamında bahçe, kış bahçesi ve teras tasarımı desteği almak istiyorsanız proje boyunca 2 defa 35-45 dakika online telefon görüşmelerine izin veriyoruz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?