Misafir Banyosunda Online İç Mimarlık Hizmeti

Evimitasarla ekibi olarak online iç mimarlık hizmeti banyolarda da veriliyor. Özellikle evimize gelen misafirlerin ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları banyoların dekorasyonu en çok önemsenen yerler arasında başta geliyor. Misafirlere estetik bir alan sunmanız çok kolay.

Avrupa ülkelerinde misafir banyosu olarak kullanılan küçük alanlarda çok estetik dekorasyon çalışmaları yapılabiliyor. Size ilham verecek bazı önerilerle ve profesyonel iç mimarlarımızla bu süreci en iyi şekilde yürütmenizi sağlayacağız.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Karışık Desenlerden Yararlanın

Küçük metrekareye sahip banyolarda insanların ferah hissetmesi ve içeride basılmaması adına karışık desenlerden yararlanabilirsiniz. Farklı desenleri bir arada kullandığınızda hem göz yormaz hem de çok estetik bir görünüm ortaya çıkabilir.

Zemin ve duvarları farklı desenlerde oluşturduğunuzda çok güçlü bir kontrast etki yaratabilirsiniz. Bu etki sayesinde insanlar misafir tuvaletlerini estetik mekanlar olarak bulabilir. Misafirlerinizi rahat ettirmek için doğru bir seçim.

vr 360 ile iç mimarlık

Beyazın Sadeliği ve Ferahlığından Yararlanın

Küçük alanları büyük göstermenin en etkili yollarından biri de beyaza ağırlık vermektir. Online iç mimarlık hizmeti alırken küçük alanlarda beyazı tercih ettiğimizi görürsünüz. Misafir tuvaletlerinde beyaz hakimiyeti alanın daha geniş görünmesini sağlar.

Beyaz kullanılan tuvaletlerde hem ferahlık algısı hem de hijyeni çağrıştıracaktır. Ayrıca beyazın saflığı ve sadeliği yaşam alanlarınızı saracak.

Loş Aydınlatmalar Kullanın

Küçük tuvaletleri ferah hale getirmede ve insanları etkilemede temel kurallardan biri doğru aydınlatma seçimidir. Çok yüksek oranda güneş ışığı alan ya da güçlü aydınlatmaya sahip küçük alanlarda insanalar rahatsız olabilir.

Misafir banyolarında düşük düzeyde aydınlatma kullanarak alana derinlik katabilirsiniz. İnsanların içeride kendini sıkıntılı hissetmemesini loş aydınlatmalar kullanarak sağlayabilirsiniz.

Farklı Aynalar Seçin

Banyolarda kullanacağınız aynalar sayesinde estetik dekorasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Misafir banyolarında farklı aynalara yönelebilirsiniz. Özellikle oval, yuvarlak ya da farklı formda aynalar alana şıklık katacaktır. Aynanın doğru konumlandırılması dışında fonksiyonu geri planda kalabilir.

Misafir banyosunda online iç mimarlık hizmeti içinde fark yaratacak bir lavabo tasarımı ile insanların fikirlerini değiştirebilirsiniz. Evimitasarla ekibi olarak sizlere banyo tasarımında destek oluyor ve küçük alanlarınızı misafirleriniz için ilgi çekici hale getiriyoruz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?