Evimi Tasarla VR ve Yeni Tasarım Paketleri

Türkiye’nin ilk ve lider online iç mimarlık sitesi olarak sizleri teknolojik yeniliklerle buluşturmaya devam ediyoruz.  EvimiTasarla.Net’in artık belirli tasarım paketlerinde projelerin içerisinde 3D gezinme, 3D ortamda materyal seçebilme ve VR teknolojisi de yer alıyor.

Gözünüzün önüne getirmeye çalışmayın, biz getiririz!

Yeni salonunuzun duvar rengi nasıl duracak? Mobilyalarınız oraya konduğunda nasıl hissedeceksiniz? Acaba sarı koltuğunuz duvarınızla uyumlu olacak mı?

Bu teknoloji sayesinde hayallerinizdeki mekanı düşlemek yerine, aynı zamanda interaktif şekilde içinde dolaşma imkanı bulacaksınız. VR gözükleriyle de entegre olan sistem sayesinde, Sanal Gerçeklik teknolojisiyle odanızda gezintiye çıkabileceksiniz.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Yeni Tasarım Paketlerimizi incelediğinizde göreceksiniz, içlerinden biri tam da sizin ihtiyacınız olan!

Mutfak ve Banyo Tasarım Paketi

Uzun zamandır sizlerden gelen yoğun talep ile mutfak ve banyolarda da tasarım paketleri geliştirdik. Ölçülü çizimler, detaylar, 3D perspektifler, malzeme seçimleri, tasarımcı mektubu; hepsi bu tasarım paketine dahil.

Ofis Tasarım Paketi

Ofisini veya çalışma odasını tasarlatmak isteyenler için fırından yeni çıktı denebilir. Mekanınız için gerekli tüm ofis mobilyaları, aydınlatma ürünleri, dekoratif unsurlar, zemin kaplamaları, perde ve jaluziler, duvar renkleri, belirlenip tasarım sürecine geçilir. Her aşamada sizinle iletişim içersinde ilerlenir. Her bir paket bir mekan için geçerlidir. Yönetici odası, toplantı odası, ve açık ofis alanları (40m2’y kadar olanlar) her biri için bir ofis tasarım paketi alabilirsiniz.

Tüm Ev Tasarım Paketi

vr 360 ile iç mimarlık

Sizlerden sık sık gelen yorumlardan edindiğimiz öngörülerden biri de tüm ev için tek bir paket arayışı içerisinde olunduğu idi. Biz de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi alternatifleri bulunan Tüm Ev Tasarım Paketlerimizi hazırladık. Üstelik bu paketleri satın alanlara antre ve balkon tasarımını da hediye ediyoruz.

Renk ve Doku Tasarım Paketi

Mekanınızı tasarlamak üzeresiniz veya mevcut mekanınız için değişime gitmek istiyorsunuz. Renk ve doku konusunda kafanız karışıyor ve destek almak istiyorsanız işte bu tasarım paketimiz tam size göre. İç mimari unsurların dokularının ve renklerinin belli bir ahenk içerisinde olmasını sağlayan renk ve doku paletinizi oluşturuyor ve size dijital ortamda gönderiyoruz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?