Evden Çalışanlara Dekorasyon Tüyoları

Evden çalışmak her zaman çok verimli olmuyor. Verimliliği ve çalışma motivasyonunu artırmak için dağınık bir çalışma alanı yerine spesifik ve düzenli bir çalışma alanına sahip olmanızı öneririz. Çalışma odası ya da evinizde bir çalışma köşesi oluşturmanız işleri kolaylaştırabilir. Çalışma odası dekorasyonu sadece göze hitap eden bir şey değil artık. İşlevsel yönü öne çıkan bir ofis dekorasyonu her zaman verimliliği olumlu etkiler. Online iç mimarlık kapsamında sunduğumuz tasarım paketleri, ofis dekorasyonunu da içeriyor. Kullanıcılara keyifle çalışabileceği alanlar yaratan ekibimiz, bu konuda ipuçları ve öneriler vermeyi ihmal etmiyor. İç mimarlık ekibimiz, aksesuarların çalışmayı verimli kıldığını belirtiyor, doğru aksesuar seçimi yapılması gerektiğini ifade ediyor.

Aksesuarlarla Verimli Çalışma Alanları

online iç mimarlık nasıl çalışır

Çalışma odası dekorasyonu yaparken hangi aksesuarlar kullanmanız gerekiyor, inceleyelim.

Zaman yönetimi: Kum saati

Çalışırken zamanın verimli şekilde su gibi akıp geçmesi istediğimiz bir şey. Peki, çalışma alanınızda saatiniz var mı? Eğer yoksa kum saati kullanabilirsiniz. Dakikalık ve saatlik şekilde seçeneklere sahip olan kum saatleri, odaklanmanıza yardımcı olurken çalışma masanızı daha dekoratif gösterir.

vr 360 ile iç mimarlık

Ek aydınlatma: Lambader

Çalışma odası dekorasyonu aydınlatmanın özellikle düşünülmesi gereken bir çalışma. Genellikle masa lambaları tercih edilir. Online iç mimarlık ekibimiz, işin fonksiyonelliğini ve dekoratif görünümünü birlikte ele aldığından aydınlatmada lambader alternatifini öneriyor. Ofis ve çalışma alanları için birbirinden şık, dikkat dağıtıcılıktan uzak tasarımlara sahip birçok model hazır bulunuyor.

Anımsatıcı: Duvar panoları

İş takviminizi belirlemek için ajanda haricinde masanıza, bilgisayarınıza notlar yapıştırıyorsanız eğer duvar tasarımı yapabilirsiniz. Çalışma masanızın hemen üst bölümüne ya da yan tarafına küçük bir tel – mantar pano asabilirsiniz. Pano, notlarınızı asacağınız canlı bir alana dönüşür, size günlük iş akışınızı hatırlatır. Online iç mimarlık ekibimize göre küçük panolar bile çok işe yarıyor, çalışanların motivasyonunu artırıyor.

Online İç Mimarlık Tasarım Paketi ile Şık Ofisler

Evimi Tasarla ekibi, ofis dekorasyonu tasarım paketi ile kişiye özel bir tasarım oluşturuyor. Verimli, keyifli, rahat ve fonksiyonel çalışma alanı dekorasyonu için online iç mimarlık paketlerimizden satın alabilir, şık bir çalışma köşesine sahip olabilirsiniz. İç mimarlarımız, uygun fiyatlar ve işe yarar uygulamalarla minimal alanlardan dahi ferah ve işlevsel çalışma alanları yaratıyor. Yaratıcı ekibimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilir, tasarım paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?