Evde Sizi Keyiflendirecek Basit Dekorasyon Önerileri

Evde daha çok zaman geçirdiğimiz dönemlerde hepimiz bir meşgale arar hale geldik. Bu dönemde birçok kişi gibi bizler de size dekorasyonda yenilik yapmakla ilgili önerilerle geldik. Evde olduğumuz zamanları keyifli, verimli ve yenilikçi geçirmek için ekstra yeni eşyalara ihtiyacımız yok; evdeki mevcut eşyalarla da özgün bir dekorasyon yaratmak mümkün. Elbette bu dönemi fırsata çevirip almak istediğiniz dekoratif ürünleri internetten sipariş ederek dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Demonte ürünleri kurmak ve yerleştirmek sandığınızdan daha keyifli olabilir. Eğer işi biraz daha profesyonelleştirmek isterseniz online iç mimarlık hizmetleri sizleri bekliyor.

Eşyaları hatta belki odaları değiştirme zamanı geldi

online iç mimarlık nasıl çalışır

Standart bir apartman dairesinde oturanlar için oda değişimi yapmak çok da çılgın bir fikir değil. Yatak odası, çocuk odası sıklıkla evdeki üye sayısına göre değişkenliğe uğrar. Daha fazla zaman geçirdiğiniz odalar yeterince büyük ya da ferah değilse evin diğer odalarıyla değiştirebilirsiniz. Oda değişiminden ziyade oturma odası ve salon dekorasyonu kapsamında da yeniliğe gidebilirsiniz. Salondaki eşyalarınızı oturma odasına, oturma odasındaki eşyaları ise salona taşıyarak küçük bir yenilik yapabilirsiniz.

Online iç mimar desteği ile yeni eşya siparişi

Profesyonel iç mimarlık şirketleri, mesleklerini online iç mimarlık şeklinde sürdürmeye devam ediyor. Üstelik çok daha ekonomik fiyatlarla hizmet veriyorlar. Evde kaldığınız bu süreçte bu fırsatı değerlendirerek tüm evi ya da belli odaları yeniden dekore etmek üzere online iç mimarlık desteği alabilirsiniz. Özellikle bebek odası dekorasyonu gibi yeni bir hazırlık içerisindeyseniz iç mimarlardan fikir almanız sağlıklı, güvenli ve verimli bir oda hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

vr 360 ile iç mimarlık

Biraz bitki ve çiçek her dekorasyonu canlandırır

Dekorasyon önerileri arasında en basit ve etkili öneri bitkilerdir. Sadece bitkiler ve renkli çiçeklerle atmosferi, dekorasyonu canlandırabileceğinizden emin olabilirsiniz. Online iç mimarlık çalışmalarımızda da sıklıkla yer verdiğimiz bitkiler, dekorasyonu daha yaşanılır ve samimi hale getirmeyi başarıyor. Dekorasyon tarzınıza göre hangi bitkileri kullanabileceğinizi bize danışabilir ya da bu konuda daha kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Salon, balkon, mutfak, oturma odası gibi sık kullanılan alanlara özel yetiştirebileceğiniz bitkilerden yararlanabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?